Yö koulussa

Veikko Vanu

Kello lähestyi jo kuutta illalla kun Helsinkiläis- koulun yhdeksäs luokkalaiset kirmasivat koulun käytävillä kuka minnekin menossa. Tapio heitti tavaransa luokan nurkkaa ja lähti etsimään Siniä. He olivat seurustelleet jo melkein kaksi kuukautta joten Tapio osasi odotti tulevasta illasta ja yöstä erikoislaatuista.

Sini odotti Tapiota viereisen luokan oven edessä, heti Tapion huomattuaan hän hyppäsi hänen kaulaansa ja upotti kielen syvälle Tapion suuhun. Tapio vastasi samalla tarmolla takaisin josta innostunut Sini kouraisi Tapion jo puoliksi kiihottunutta mulkkua. He olivat päättäneet etsiä koulusta hiljaisen sopukan missä voisivat tutustua toisiinsa paremmin. Hiljakseen he kävelivät koulun ruokalaan missä heille annettiin ohjeita ja kerrottiin illan ohjelmasta. Sinillä oli suuria ongelmia kuunnella ohjelmaa loppuun, niin innokkaasti Tapio häntä kähmi vuoroin rinnoista vuoroin vielä neitsyestä tussusta.

Kevyen iltapalan jälkeen Sini ja Tapio päättivät siirtyä muista sivummalle. Kävellessään koulun liikunta salin varastoon päin Sini työnsi kätensä Tapion housuihin ja koitti ensimäistä kertaa elämässään paljasta kyrpää, Tapio katsahti Sini ja ehdotti että he panisivat juoksuksi. Hetken kuluttua he saapuivat varaston eteen joka oli auki. Heti sisään päästyään he takertuvat toisiinsa ja suutelivat toisiaan hyvin pitkään. Tapio riisui Siniltä paidan pois jonka jälkeen hänelle paljastui lopullisesti millaisen jumalattaren kanssa hän seurustelee, Sinin rinnat pursusivat jo liian pieniksi jääneistä rintaliiveistä yli. Hän alkoi suutelemaan Sinin muhkeita munkkeja joiden nännit olivat jo kivikovina pystyssä. Hetken kuluttua he makasivat suurilla sinisillä patjoillaan. Sini alkoi ottaman Tapion housuja pois, pian housut lensivät näyttävässä kaaressa varaston seinää päin. Tapio avasi Sinin rintsikoiden hakaset ja suuteli häntä samalla kaulalle. Sini riisui hameensa pois, jolloin hänen päälleen jäi väin vaaleanpunaiset stringit. Tapio Suuteli Sinin rintoja jolloin Sini alkoi päästämään kiihkeää huohotusta. Sini riisui Tapion bokserit pois ja alkoi imemään kivikovana olevaa mulkkua suurella nautinnolla. Hetken imettyään Tapio siirtyi Sinin jalkoväliin ja otti sringit pois, ja työnsi aluksi yhden sitten toisen sormen kuuman kosteaan olevaan pilluun joka oli täytenään kiimaista pillulimaa. Hetken hinkattuaan hän ujutti kielensä Sinin lämpöiseen kammioon, Sini oli irrota liitoksistaan ensimmäisen orgasmin tultua. Muutaman hikisen ja kiimaisen hetken kuluttua, Tapio työnsi melansa Sinin tuikkaan pilluun mitään niin ihanaa hän ei ollut koskaan kokenut. Tapion kiihdyttäessä vauhtia Sini ehdotti että he koittaisivat toista asentoa. Sini nosti jalkansa Tapion olkapäille ja raotti tussuaan uudestaan. Tapio työnsi työntämistään kunnes hän huusi huohotuksen seasta että ei kestäisi enää kauvaa. Hän veti melansa pois sisältä ja teki muutaman runkkaavan liikkeen jonka jälkeen Sinin vatsalle lensi aimo annosta miehistä nestettä.

Niin päättyi Sinin ja Tapion ensimmäinen mutta ei varmastikkaan viimeinen yö yhdessä

4

11489

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kultainen suihku

      Tämä on aivan mahtava! odotan kiimassa omaa yökoulua!

    • Blaahblaah

      Juu.. ja tämän kirjoittajalla oli ikää varmaan kaikki 11 vuotta tai niillä main. Selvästi jonkun teinipojan kirjoittama.. huono kielioppi ja täysin latteaa tekstiä. Huomaa ettei kirjoittaja ole ikinä päässyt seksiasioissa sen pidemmälle, kuin korkeintaan omiin housuihinsa.

    • jee jee

      munkkeja...
      päästämään...
      pillulimaa...
      melansa...
      ja aimo annos...jee jee

      • milja

        Älä unohda "miehistä nestettä"..!!:D buaahhahhhah..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      117
      7364
    2. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      656
      4845
    3. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      24
      3164
    4. Nainen, ota nyt rauhallisesti

      Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä
      Ikävä
      138
      1327
    5. 50
      1315
    6. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      92
      1173
    7. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      129
      1084
    8. Ajattelen sinua kiitollisuudella

      Olet minulle jotain kaunista, jotain, joka tapahtui elämässäni. Et ole minulle pakkomielle enkä vaadi sinulta yhtään mi
      Ikävä
      54
      971
    9. Sinulle tiedoksi

      Olen paljon miettinyt sitä hetkeä, kun uskalsin näyttää pienin elein ja kertoa pienesti, eli hyvin hillitysti sinulle si
      Ikävä
      27
      863
    10. Mitä olisitte sanonut hänelle?

      Onko teille jäänyt mieleen joku tietty ihminen ja tilanne, joka polttelee yhä – se asia, jota ette uskaltaneet sanoa ään
      Ikävä
      50
      854
    Aihe