Yö koulussa

Veikko Vanu

Kello lähestyi jo kuutta illalla kun Helsinkiläis- koulun yhdeksäs luokkalaiset kirmasivat koulun käytävillä kuka minnekin menossa. Tapio heitti tavaransa luokan nurkkaa ja lähti etsimään Siniä. He olivat seurustelleet jo melkein kaksi kuukautta joten Tapio osasi odotti tulevasta illasta ja yöstä erikoislaatuista.

Sini odotti Tapiota viereisen luokan oven edessä, heti Tapion huomattuaan hän hyppäsi hänen kaulaansa ja upotti kielen syvälle Tapion suuhun. Tapio vastasi samalla tarmolla takaisin josta innostunut Sini kouraisi Tapion jo puoliksi kiihottunutta mulkkua. He olivat päättäneet etsiä koulusta hiljaisen sopukan missä voisivat tutustua toisiinsa paremmin. Hiljakseen he kävelivät koulun ruokalaan missä heille annettiin ohjeita ja kerrottiin illan ohjelmasta. Sinillä oli suuria ongelmia kuunnella ohjelmaa loppuun, niin innokkaasti Tapio häntä kähmi vuoroin rinnoista vuoroin vielä neitsyestä tussusta.

Kevyen iltapalan jälkeen Sini ja Tapio päättivät siirtyä muista sivummalle. Kävellessään koulun liikunta salin varastoon päin Sini työnsi kätensä Tapion housuihin ja koitti ensimäistä kertaa elämässään paljasta kyrpää, Tapio katsahti Sini ja ehdotti että he panisivat juoksuksi. Hetken kuluttua he saapuivat varaston eteen joka oli auki. Heti sisään päästyään he takertuvat toisiinsa ja suutelivat toisiaan hyvin pitkään. Tapio riisui Siniltä paidan pois jonka jälkeen hänelle paljastui lopullisesti millaisen jumalattaren kanssa hän seurustelee, Sinin rinnat pursusivat jo liian pieniksi jääneistä rintaliiveistä yli. Hän alkoi suutelemaan Sinin muhkeita munkkeja joiden nännit olivat jo kivikovina pystyssä. Hetken kuluttua he makasivat suurilla sinisillä patjoillaan. Sini alkoi ottaman Tapion housuja pois, pian housut lensivät näyttävässä kaaressa varaston seinää päin. Tapio avasi Sinin rintsikoiden hakaset ja suuteli häntä samalla kaulalle. Sini riisui hameensa pois, jolloin hänen päälleen jäi väin vaaleanpunaiset stringit. Tapio Suuteli Sinin rintoja jolloin Sini alkoi päästämään kiihkeää huohotusta. Sini riisui Tapion bokserit pois ja alkoi imemään kivikovana olevaa mulkkua suurella nautinnolla. Hetken imettyään Tapio siirtyi Sinin jalkoväliin ja otti sringit pois, ja työnsi aluksi yhden sitten toisen sormen kuuman kosteaan olevaan pilluun joka oli täytenään kiimaista pillulimaa. Hetken hinkattuaan hän ujutti kielensä Sinin lämpöiseen kammioon, Sini oli irrota liitoksistaan ensimmäisen orgasmin tultua. Muutaman hikisen ja kiimaisen hetken kuluttua, Tapio työnsi melansa Sinin tuikkaan pilluun mitään niin ihanaa hän ei ollut koskaan kokenut. Tapion kiihdyttäessä vauhtia Sini ehdotti että he koittaisivat toista asentoa. Sini nosti jalkansa Tapion olkapäille ja raotti tussuaan uudestaan. Tapio työnsi työntämistään kunnes hän huusi huohotuksen seasta että ei kestäisi enää kauvaa. Hän veti melansa pois sisältä ja teki muutaman runkkaavan liikkeen jonka jälkeen Sinin vatsalle lensi aimo annosta miehistä nestettä.

Niin päättyi Sinin ja Tapion ensimmäinen mutta ei varmastikkaan viimeinen yö yhdessä

4

11587

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kultainen suihku

      Tämä on aivan mahtava! odotan kiimassa omaa yökoulua!

    • Blaahblaah

      Juu.. ja tämän kirjoittajalla oli ikää varmaan kaikki 11 vuotta tai niillä main. Selvästi jonkun teinipojan kirjoittama.. huono kielioppi ja täysin latteaa tekstiä. Huomaa ettei kirjoittaja ole ikinä päässyt seksiasioissa sen pidemmälle, kuin korkeintaan omiin housuihinsa.

    • jee jee

      munkkeja...
      päästämään...
      pillulimaa...
      melansa...
      ja aimo annos...jee jee

      • milja

        Älä unohda "miehistä nestettä"..!!:D buaahhahhhah..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      218
      4430
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      443
      3266
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      14
      2158
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1810
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      5
      1188
    6. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1025
    7. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      74
      1023
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      24
      961
    9. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      54
      916
    10. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      75
      908
    Aihe