Yö koulussa

Veikko Vanu

Kello lähestyi jo kuutta illalla kun Helsinkiläis- koulun yhdeksäs luokkalaiset kirmasivat koulun käytävillä kuka minnekin menossa. Tapio heitti tavaransa luokan nurkkaa ja lähti etsimään Siniä. He olivat seurustelleet jo melkein kaksi kuukautta joten Tapio osasi odotti tulevasta illasta ja yöstä erikoislaatuista.

Sini odotti Tapiota viereisen luokan oven edessä, heti Tapion huomattuaan hän hyppäsi hänen kaulaansa ja upotti kielen syvälle Tapion suuhun. Tapio vastasi samalla tarmolla takaisin josta innostunut Sini kouraisi Tapion jo puoliksi kiihottunutta mulkkua. He olivat päättäneet etsiä koulusta hiljaisen sopukan missä voisivat tutustua toisiinsa paremmin. Hiljakseen he kävelivät koulun ruokalaan missä heille annettiin ohjeita ja kerrottiin illan ohjelmasta. Sinillä oli suuria ongelmia kuunnella ohjelmaa loppuun, niin innokkaasti Tapio häntä kähmi vuoroin rinnoista vuoroin vielä neitsyestä tussusta.

Kevyen iltapalan jälkeen Sini ja Tapio päättivät siirtyä muista sivummalle. Kävellessään koulun liikunta salin varastoon päin Sini työnsi kätensä Tapion housuihin ja koitti ensimäistä kertaa elämässään paljasta kyrpää, Tapio katsahti Sini ja ehdotti että he panisivat juoksuksi. Hetken kuluttua he saapuivat varaston eteen joka oli auki. Heti sisään päästyään he takertuvat toisiinsa ja suutelivat toisiaan hyvin pitkään. Tapio riisui Siniltä paidan pois jonka jälkeen hänelle paljastui lopullisesti millaisen jumalattaren kanssa hän seurustelee, Sinin rinnat pursusivat jo liian pieniksi jääneistä rintaliiveistä yli. Hän alkoi suutelemaan Sinin muhkeita munkkeja joiden nännit olivat jo kivikovina pystyssä. Hetken kuluttua he makasivat suurilla sinisillä patjoillaan. Sini alkoi ottaman Tapion housuja pois, pian housut lensivät näyttävässä kaaressa varaston seinää päin. Tapio avasi Sinin rintsikoiden hakaset ja suuteli häntä samalla kaulalle. Sini riisui hameensa pois, jolloin hänen päälleen jäi väin vaaleanpunaiset stringit. Tapio Suuteli Sinin rintoja jolloin Sini alkoi päästämään kiihkeää huohotusta. Sini riisui Tapion bokserit pois ja alkoi imemään kivikovana olevaa mulkkua suurella nautinnolla. Hetken imettyään Tapio siirtyi Sinin jalkoväliin ja otti sringit pois, ja työnsi aluksi yhden sitten toisen sormen kuuman kosteaan olevaan pilluun joka oli täytenään kiimaista pillulimaa. Hetken hinkattuaan hän ujutti kielensä Sinin lämpöiseen kammioon, Sini oli irrota liitoksistaan ensimmäisen orgasmin tultua. Muutaman hikisen ja kiimaisen hetken kuluttua, Tapio työnsi melansa Sinin tuikkaan pilluun mitään niin ihanaa hän ei ollut koskaan kokenut. Tapion kiihdyttäessä vauhtia Sini ehdotti että he koittaisivat toista asentoa. Sini nosti jalkansa Tapion olkapäille ja raotti tussuaan uudestaan. Tapio työnsi työntämistään kunnes hän huusi huohotuksen seasta että ei kestäisi enää kauvaa. Hän veti melansa pois sisältä ja teki muutaman runkkaavan liikkeen jonka jälkeen Sinin vatsalle lensi aimo annosta miehistä nestettä.

Niin päättyi Sinin ja Tapion ensimmäinen mutta ei varmastikkaan viimeinen yö yhdessä

4

11508

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kultainen suihku

      Tämä on aivan mahtava! odotan kiimassa omaa yökoulua!

    • Blaahblaah

      Juu.. ja tämän kirjoittajalla oli ikää varmaan kaikki 11 vuotta tai niillä main. Selvästi jonkun teinipojan kirjoittama.. huono kielioppi ja täysin latteaa tekstiä. Huomaa ettei kirjoittaja ole ikinä päässyt seksiasioissa sen pidemmälle, kuin korkeintaan omiin housuihinsa.

    • jee jee

      munkkeja...
      päästämään...
      pillulimaa...
      melansa...
      ja aimo annos...jee jee

      • milja

        Älä unohda "miehistä nestettä"..!!:D buaahhahhhah..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      243
      4203
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      118
      2661
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2412
    4. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      116
      1466
    5. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      81
      1462
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1189
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      78
      1107
    8. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      976
    9. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      973
    10. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      171
      941
    Aihe