Yö koulussa

Veikko Vanu

Kello lähestyi jo kuutta illalla kun Helsinkiläis- koulun yhdeksäs luokkalaiset kirmasivat koulun käytävillä kuka minnekin menossa. Tapio heitti tavaransa luokan nurkkaa ja lähti etsimään Siniä. He olivat seurustelleet jo melkein kaksi kuukautta joten Tapio osasi odotti tulevasta illasta ja yöstä erikoislaatuista.

Sini odotti Tapiota viereisen luokan oven edessä, heti Tapion huomattuaan hän hyppäsi hänen kaulaansa ja upotti kielen syvälle Tapion suuhun. Tapio vastasi samalla tarmolla takaisin josta innostunut Sini kouraisi Tapion jo puoliksi kiihottunutta mulkkua. He olivat päättäneet etsiä koulusta hiljaisen sopukan missä voisivat tutustua toisiinsa paremmin. Hiljakseen he kävelivät koulun ruokalaan missä heille annettiin ohjeita ja kerrottiin illan ohjelmasta. Sinillä oli suuria ongelmia kuunnella ohjelmaa loppuun, niin innokkaasti Tapio häntä kähmi vuoroin rinnoista vuoroin vielä neitsyestä tussusta.

Kevyen iltapalan jälkeen Sini ja Tapio päättivät siirtyä muista sivummalle. Kävellessään koulun liikunta salin varastoon päin Sini työnsi kätensä Tapion housuihin ja koitti ensimäistä kertaa elämässään paljasta kyrpää, Tapio katsahti Sini ja ehdotti että he panisivat juoksuksi. Hetken kuluttua he saapuivat varaston eteen joka oli auki. Heti sisään päästyään he takertuvat toisiinsa ja suutelivat toisiaan hyvin pitkään. Tapio riisui Siniltä paidan pois jonka jälkeen hänelle paljastui lopullisesti millaisen jumalattaren kanssa hän seurustelee, Sinin rinnat pursusivat jo liian pieniksi jääneistä rintaliiveistä yli. Hän alkoi suutelemaan Sinin muhkeita munkkeja joiden nännit olivat jo kivikovina pystyssä. Hetken kuluttua he makasivat suurilla sinisillä patjoillaan. Sini alkoi ottaman Tapion housuja pois, pian housut lensivät näyttävässä kaaressa varaston seinää päin. Tapio avasi Sinin rintsikoiden hakaset ja suuteli häntä samalla kaulalle. Sini riisui hameensa pois, jolloin hänen päälleen jäi väin vaaleanpunaiset stringit. Tapio Suuteli Sinin rintoja jolloin Sini alkoi päästämään kiihkeää huohotusta. Sini riisui Tapion bokserit pois ja alkoi imemään kivikovana olevaa mulkkua suurella nautinnolla. Hetken imettyään Tapio siirtyi Sinin jalkoväliin ja otti sringit pois, ja työnsi aluksi yhden sitten toisen sormen kuuman kosteaan olevaan pilluun joka oli täytenään kiimaista pillulimaa. Hetken hinkattuaan hän ujutti kielensä Sinin lämpöiseen kammioon, Sini oli irrota liitoksistaan ensimmäisen orgasmin tultua. Muutaman hikisen ja kiimaisen hetken kuluttua, Tapio työnsi melansa Sinin tuikkaan pilluun mitään niin ihanaa hän ei ollut koskaan kokenut. Tapion kiihdyttäessä vauhtia Sini ehdotti että he koittaisivat toista asentoa. Sini nosti jalkansa Tapion olkapäille ja raotti tussuaan uudestaan. Tapio työnsi työntämistään kunnes hän huusi huohotuksen seasta että ei kestäisi enää kauvaa. Hän veti melansa pois sisältä ja teki muutaman runkkaavan liikkeen jonka jälkeen Sinin vatsalle lensi aimo annosta miehistä nestettä.

Niin päättyi Sinin ja Tapion ensimmäinen mutta ei varmastikkaan viimeinen yö yhdessä

4

11592

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kultainen suihku

      Tämä on aivan mahtava! odotan kiimassa omaa yökoulua!

    • Blaahblaah

      Juu.. ja tämän kirjoittajalla oli ikää varmaan kaikki 11 vuotta tai niillä main. Selvästi jonkun teinipojan kirjoittama.. huono kielioppi ja täysin latteaa tekstiä. Huomaa ettei kirjoittaja ole ikinä päässyt seksiasioissa sen pidemmälle, kuin korkeintaan omiin housuihinsa.

    • jee jee

      munkkeja...
      päästämään...
      pillulimaa...
      melansa...
      ja aimo annos...jee jee

      • milja

        Älä unohda "miehistä nestettä"..!!:D buaahhahhhah..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit

      mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte
      Maailman menoa
      132
      2564
    2. Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa

      Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli
      Maailman menoa
      100
      2105
    3. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      40
      1755
    4. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      39
      1578
    5. Kyllä mies pakit kestää

      Herranen aina nyt poijat! 😃 Jos pelkäätte pakkeja noin paljon niin hamekangasta hakemaan. Oon ite saanut useammatkin n
      Ikävä
      59
      1466
    6. Palomestari sytytti tulipalon Kankaanpäässä

      Kankaanpää ei yllätä koskaan. Oukarinkadulla syttyi rivitalossa tulipalo toukokuussa 2024. Nyt sen sytyttäjää syytetään
      Kankaanpää
      27
      1149
    7. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      58
      1120
    8. Kuka on Farmi Suomi Riiko?

      Farmi Suomi -realityssä Riiko Sakkinen on saanut paljon tv-aikaa. Riikon ajatuksia ja toisten nokittelua sekä lopulta pe
      Tv-sarjat
      11
      1100
    9. Vastuuhenkilöt

      Ketkä ovat Lapuan Kotiasunnot-yhtiön tili- ja vastuuhenkilöt? Nimet kehiin, julkista tietoa.
      Lapua
      62
      1070
    10. Pelataanko sivistyslautakunnan päätöksissä reilua ja avointa peliä?

      Huomasin, että sivistyslautakunta on tehnyt viikko sitten isoja miljoona päätöksiä lastemme koulukuljetuksissa ja kaup
      Ähtäri
      30
      746
    Aihe