Olen pyörinyt vasta vähän aikaa näillä "palstoilla", jäähänkö näihin koukkuun! Vastauksilla ei näköjään ole mitään väliä, tutustumiset harvoin muuta kuin samaa...!
...kiva olisi kohdata myös PERSOONIA!
akateeminen
3
546
Vastaukset
- EX-VAX
ellei ole muita harrastuksia.
Täällä kolmikymppisten palstalla on useasti niin hiljaista, että tulee liikuttua tuolla vanhempien puolella.
Ikä on sivuseikka, palstan vireys kiinnostaa enemmän.
Häirinnän vuoksi joillain palstoilla on kunnon keskustelua vaikea saada aikaiseksi.
Paras on aina vain jättää epämiellyttävät kirjoitukset huomioimatta.
Opit kyllä talon tavoille hyvin nopeasti.
Kokeile eri palstoja niin huomaat mikä sinua kiinnostaa. - peikko-na
Niin se vaan on, pakko tunnustaa, molen koukussa jo. Kiermurtelen ihanan tuskallisesti..
No mutta sit asiaan; täällä voi tutustua erilaisiin tapauksiin sekä ihan oikeasti mukaviin ihmisiin että myöskin ilkeisiin feikkeihin ja kukaan ei ole varoittamassa niistä kauheuksista, joita täällä saattaa kohdata. Siis järki mukana joka askeleella vaikka ois olo intoo täynnä kuin pieni ilmapallo konsanaan :) - opettajatar2
Jää tähän koukkuun. Tapasin treffien kautta yhden iki-ihanan ja toisen epätasapainoisen seksimaanikon. Jälkimmäisen yritän saada ymmärtämään ettei kiinnosta ja ensimmäisestä pidän hienovaraisesti kiinni :) Treffit sai jäädä mutta täällä puolella viihdyn oikein hyvin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16712501
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1525436Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454680Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1453670Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392768Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191926Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1081671Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3641617Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1031524Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361461