Mikähän mahtaa olla vikana, kun melko pian koneen käynnistyksen jälkeen hiiren kursori jämähtää paikalleen, mutta muuten kaikki pelaa hyvin. Hiirtä voi yhä käyttää ilman osoitinta, mutta melko hankalaahan se käytännössä on. Kursorin saa kyllä toimimaan ainakin joksikin aikaa, jos asetuksista laittaa hiirelle "osoittimen jäljet" päälle.
Asensin koneeseen vasta uuden 200 GB kovalevyn vanhan 80 GB:n tilalle ja samalla windows xp:n uudelle levylle. Pian asentamisen jälkeen hiiri alkoi tökkiä, ja varsinkin konetta kuormittaessa hiiri meinaa jumittaa. Kun koneen käynnistää uudelleen kaikki pelaa vähän aikaa hyvin. Hiiri on Logitechin USB langallinen optinen hiiri.
Kursoria ei näy
asd
2
270
Vastaukset
- dedded
Vaihdoin näytönohjaimen uuteen ja mulla on tuo sama juttu. Logitechin langaton hiiri ja näppäimistö käytössä.
Auttakkee!- Tmux
Minulla myös sama ongelma!! Ja mikä yhteen sattuma!! Mutta en kyllä enää usko että se on yhteen sattuma sillä minulla on myös LOGITECH LANGALLINEN OPTINEN!! taitaa olla siitä kiinni
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-247435Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite986096Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1144163- 1554154
- 1631901
- 611768
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1361660- 381458
- 291428
- 451414