Duron 1300 fsb100 ja pc2700 cl2,5

Tietäiskö kukaan käykö pc2700 cl 2,5 muisti 100mhz väylällä kulkevalle duron 1300mhz prossulle. Emona Asus A7N8X-e deluxe joka kyllä tukee duronia.
Joku mielikuva on siitä että tukisi alaspäin mutta kun en ole varma asiasta.
4185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

että pitäisi olla PC 3200.

Äänestä
  • Onkohan näin, mulla käsitys että pc3200 ei ainakaan sovi.

    Äänestä

  • oikosulku kirjoitti:

    Onkohan näin, mulla käsitys että pc3200 ei ainakaan sovi.

    itellä sama emo, ja 3200.

    Äänestä

  • Jippo kirjoitti:

    itellä sama emo, ja 3200.

    prossu of course, sorry.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oikosulku kirjoitti:

Tietäiskö kukaan käykö pc2700 cl 2,5 muisti 100mhz väylällä kulkevalle duron 1300mhz prossulle. Emona Asus A7N8X-e deluxe joka kyllä tukee duronia.
Joku mielikuva on siitä että tukisi alaspäin mutta kun en ole varma asiasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu