Tarttisin vähän apuu.. Mä halusin et mun simssit sais 3 tai 4 lasta, joten mistä sen sai ladattua että ne sais.. VASTATKAA!!!!!!
Vauva ongelma
Lakumixxx
5579
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
kyselin täs palstal tänään et mist sen sais ladattuu ja miten. et pitää ny vaa odotella et joku tietäväinen kirjottais. xD
No helppoja tapoihan on:
1. Soita adoptio toimistolle niin monta kertaa aina sen jälkeen kun edellinen on tuotu
2. Ohjaa perheen aikuiset sänkyyn ja sitä kautta.
3. Perheen luomisvaiheessahan voit tehdä vaikka neloset itse kun luot vaan neljä samanlaista simii niin saat neloset.
Mitään latauskoodii tohon en tiiä. Enkä mä tiiä voiko ne saada kolmosiitai nelosii, mut kaksoset ainaki.
Tältä sivulta löytyy paketti tuohon tarkoitukseen, mikäli todella kiinnostaa. :-)
http://www.variousimmers.net/vsimforum/showthread.php?t=414
...mist tuolt sivult?? oon ensikertalainen joten en tiiä ja englnatinikaan ei ole parhaimmasta päästä! et HELP ME!!! kosk toi on tosi tärkeetä!
Sivun alalaidassa on kaksi keltaista zippi pakettia (keltainen kansio -kuvake). Valitse ylempi, jonka nimi on Triplets & Quads -version 2.4.zip.
- Kun simi synnyttää, ohjelma kysyy montako vauvaa? Naputa itse määrä, ellet halua neljää. Peli voi ilmoittaa kaksosten olevan tulossa, vaikka vauvoja olisikin tulossa neljä. Jätä tämä ilmoitus huomioimatta.
- Jos molemmat vanhemmat on töissä, peli kysyy kumpi saa 3 vapaapäivää. Nelosissa ja kolmosissa kummatkin vanhemmat saa vapaata.