Pitäis auton cd-soitin päivittää mp3-soittimeksi. Kysymys kuuluukin mikä (miel. Alpinen) mp3-soitin vastaan ominaisuuksiltaan suurin piirtein Alpinen CDE-7860R soitinta?
Alpine mp3
jaakko
7634
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sepalus auki ja tosipieni kikki ulos, nylje sitä nahkaa eestaa ja se mitä putken noksta tulee, se on juuri sitä päivitystä.
No siinäpä oli vallan fiksu vastaus. En vaan nyt ymmärrä, että mikä tuossa kysymyksessä noin alkoi ärsyttämään? Mutta jos jollain on oikeasti jotain tietoa kysytystä asiasta niin vastausta odotellaan..
Rentoudu amis ja ihan vapaasti vaan käsi sinne sepaluksesta sisän.Jatka jatka, juuri noin.Nyt sitten amis peset kikulisi ja vietät kivan ila vanhempiesi kanssa.
Ai siitäkö tässä olikin kyse.. Joka tapauksessa en aio jättää soitinta vaihtamatta sen takia, että sinä pidät minua amiksena jos minulla on mp3-soitin. Sen vuoksi vain tässä kyselen, kun tuossa nykyisessä on muuten hyvät ominaisuudet ja liitännät, mutta se mp3-toisto puuttuu.
pitäisi vaihtaa jos perus alpinea kaipaat niin tuo on yhtä hyvä siihen. jos paremmin varusteltua , niin hintaluokka ja tarvittavat ominaisuudet auttaisivat paljon.
Siis tuo nykyinen on muuten hyvä, mutta kun pitäisi olla se mp3-toisto, eli muuten mahdollisimman samanlainen..
voisi olla aika lähellä. Tosin jos on mitään mahdollisuutta että joskus tulee vahvistin subi esim. autoon niin kannattaa ostaa sellainen soitin missä on vähintään 2 linjalähtöä.
http://www.pixmania.com/fi/fi/87535/art/alpine/cd-mp3-autoradio-cde-9843.html