Mistä löytää kajaanissa kaikki sinkkunaiset? Onko ne baarissa vai missä? Ja miten niitä kannattaa lähestyä?
Kajaanin vapaat naiset
10
3631
Vastaukset
- veke
osta kaksi sekarotuista koiraa, uros ja naaras, katso ja opi
- ollaan
...täällä kotona odottamassa että joku
prinssi uljas hakisi pois ;( - prinssit taas
ollaan kirjoitti:
...täällä kotona odottamassa että joku
prinssi uljas hakisi pois ;(odotetaan kotona että joku tulis palvelijaksi ainakin näin aluksi. katotaan jatkosta sitten myöhemmin.
- tekis
mieli naista saada monen vuoden jälkeen. Viimeksi harrastin seksiä kaksi vuotta sitten ja silloinkin internetin välityksellä.
- naakka
Minäkin se vaan liikun työn ja kodin väliä. Joskus mua näkee jopa lenkillä :D
Mut oonki niin tuoresinkku että on vaikee päästä kiinni siihen iloon ;) - niin olen
naakka kirjoitti:
Minäkin se vaan liikun työn ja kodin väliä. Joskus mua näkee jopa lenkillä :D
Mut oonki niin tuoresinkku että on vaikee päästä kiinni siihen iloon ;)minäkin, iloitaan yhdessä vapaa päivistä!!!!
- jarde
Aika paljon suomea kiertäneenä,olen havainnut,että juuri kajaanin tytöt ovat varsin anteliaita..
- Oululainen
Voisi sanoa, että Kajaanin leidit oikein hullaantuu kun joku "oudompi" kasvo putkahtaa yöelämään pitämään vähän hauskaa. Vientiä on ollut varsin kiitettävästi.
Kiitos Kajaanin tytöt, tulen taas takaisin. - Irtonainen
Oululainen kirjoitti:
Voisi sanoa, että Kajaanin leidit oikein hullaantuu kun joku "oudompi" kasvo putkahtaa yöelämään pitämään vähän hauskaa. Vientiä on ollut varsin kiitettävästi.
Kiitos Kajaanin tytöt, tulen taas takaisin.Käy kuitenkin HIV-testissä varmuuden vuoksi,
kun se toinen maankiertäjä taisi tuoda sen
mukanaan.
- sepe susi
valjuksessa on jotai blondeja. mut just niitä mainuan likkoja ei kande lähestyä. hankaluuksia tiedossa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1084731Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293463No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452400- 501528
- 361453
- 381266
- 141172
- 1641060
- 271058
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv181015