Saattaa kuulostaa oudolta, mutta koulussa eräs luokallamme oleva tyttö lähentelee minua. Tyttö on minua hieman pitempi, ja joittenkin mielestä ehkä liian lihava, mutta minun mielestä seksikäs. Tyttö on ilmeisesti huomannut katseeni, ja ilmeisesti kiusallaan/leikillään lähentelee, koskettelee ja on painautuu vasten.
Tätä tapahtuu paljon, esimerkiksi syysloman jälkeen viime viikolla hän tuli ennen tunnin alkua aivan lähelle ja laski kätensä olkapäälleni, ja siitä hitaasti alaspäin rinnalleni, katsoen kokoajan silmiin. En kestänyt sitä, ja minulla rupesi seisomaan hänen reittään vasten. Silloin hän hymyili voitonriemuisesti ja astui pois tieltä ja käveli kauemmas. Siinä sitten seisoin luokan edessä, muitten osoitellessa etumustani ja hihitellessä. Nolostuttaa uskomattoman paljon. Tällaista on jatkunut koko kahdeksannen luokan ajan :(
Lähentely
19
7078
Vastaukset
- lähis
se on luonnollista. "Luonto" vetää puoleensa.
Kuitenkin, ennenkuin tilanne menee pahemmaksi, kerro jollekin luottoaikuiselle asiasta. Menette yhdessä reksin luo, sen velvollisuus on puuttua asiaan.
Kai se seksuaalinen häirintä on kielletty siinä missä muukin häirintä ja kiusaaminen.
Älä vaan rupea kavereille leuhkimaan olemattomilla, pian olet itse pulassa sen asian kanssa.
Mene ja kerro vaikka terkkarille, hän on ammattilainen.- Toni
Ihmettelen vaan.
- jean-e
xD Voi hitto.No ekkö ois ite nauranu jos jollaki sun luokkalaisella pojalla ois seissy koko luokan ees? :D
- lähis
sitä tarviit ittekkin sitä seisokkia ennemmin tai siis oikeestaan myöhemmin. Siinä ei ole mitään nauramista, ei niin yhtään mitään.
Sitten myöhemmin voi päästä itku, kun sitä seisokkia ei ole.
Mieti vähän.
- kokki
Siis tommoselta akalta luulot pois. Nolaa se joskus oikeen kunnolla, tai sano ainanki jos se viel tulee hiplaa et lopeta toi kuvottava lähentely. Vastenmielistä sanon minä, kaikkien koskemattomuus on turvattava.
- tapaus
sovitte tapaamisen ja sitten menette jonnekkin sovittuun,sopivaan turvalliseen paikkaan ja nussiskelette vähän! paneskelu on mukavaa, tiedän sen kokemuksesta... :)
- Toni
Onhan se ehdottanut tollasta, varmaan vaan leikillään. Ujostuttaa ihan älyttömästi. Sitäpaitsi tää tyttö on mua isompi ja vahvempi, eihän siitä mitään tule. Mitä tapahtuu kaksin suljetussa tilassa jos julkisellakin paikalla on tollasta??? Kuitenki sitoo johonkin kiinni tai muuta inhottavaa!
- namiiima
Toni kirjoitti:
Onhan se ehdottanut tollasta, varmaan vaan leikillään. Ujostuttaa ihan älyttömästi. Sitäpaitsi tää tyttö on mua isompi ja vahvempi, eihän siitä mitään tule. Mitä tapahtuu kaksin suljetussa tilassa jos julkisellakin paikalla on tollasta??? Kuitenki sitoo johonkin kiinni tai muuta inhottavaa!
itseäni isompi ja vahvempi tyttö sitoo mut jonnekkin missä kukaan ei kuule ja sitten alistaa ja nipistelee nänneistä ja ottaa suihin, imee mällit ja ahhhh! seisooo!
- lurpsista
aaahhhh... mää ainaki nauttisin jos joku sexikäs tyttö tulis tollain lähentelemään! aijai! rupes ihan seisomaan kun ajatteleekin!
- ahh ahhh ahhhaaha
purista sitä tissistä, köyräise alapäästä tai taputat pyllylle :) se tykkäis!
- ..........
Tee rikosilmoitus seksuaalisesta häirinnästä.
- provoscanner
äläs provosoi :'(
- wertuers
Soita poliisit tai kerro opettajille.
- märkäpimpsa
HÖH.!!!! Senhän tekee mieli sun "MOLOA" !!!!! Kirottu se,joka ei kiimaista auta !!!! Tehkää toisenne tyytyväiseksi-naikaa....... Paineet pois sultakin-se on NANNAA puuhaa !!!!!!
- Panoakaipaavaa
Aahh. Tekispä joku mullekki tollain
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996003
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804772Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv963025Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p262810Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262095Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191506Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351057Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?851028Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚125960- 48764