Saattaa kuulostaa oudolta, mutta koulussa eräs luokallamme oleva tyttö lähentelee minua. Tyttö on minua hieman pitempi, ja joittenkin mielestä ehkä liian lihava, mutta minun mielestä seksikäs. Tyttö on ilmeisesti huomannut katseeni, ja ilmeisesti kiusallaan/leikillään lähentelee, koskettelee ja on painautuu vasten.
Tätä tapahtuu paljon, esimerkiksi syysloman jälkeen viime viikolla hän tuli ennen tunnin alkua aivan lähelle ja laski kätensä olkapäälleni, ja siitä hitaasti alaspäin rinnalleni, katsoen kokoajan silmiin. En kestänyt sitä, ja minulla rupesi seisomaan hänen reittään vasten. Silloin hän hymyili voitonriemuisesti ja astui pois tieltä ja käveli kauemmas. Siinä sitten seisoin luokan edessä, muitten osoitellessa etumustani ja hihitellessä. Nolostuttaa uskomattoman paljon. Tällaista on jatkunut koko kahdeksannen luokan ajan :(
Lähentely
15
7035
Vastaukset
- lähis
se on luonnollista. "Luonto" vetää puoleensa.
Kuitenkin, ennenkuin tilanne menee pahemmaksi, kerro jollekin luottoaikuiselle asiasta. Menette yhdessä reksin luo, sen velvollisuus on puuttua asiaan.
Kai se seksuaalinen häirintä on kielletty siinä missä muukin häirintä ja kiusaaminen.
Älä vaan rupea kavereille leuhkimaan olemattomilla, pian olet itse pulassa sen asian kanssa.
Mene ja kerro vaikka terkkarille, hän on ammattilainen.- Toni
Ihmettelen vaan.
- jean-e
xD Voi hitto.No ekkö ois ite nauranu jos jollaki sun luokkalaisella pojalla ois seissy koko luokan ees? :D
- lähis
sitä tarviit ittekkin sitä seisokkia ennemmin tai siis oikeestaan myöhemmin. Siinä ei ole mitään nauramista, ei niin yhtään mitään.
Sitten myöhemmin voi päästä itku, kun sitä seisokkia ei ole.
Mieti vähän.
- kokki
Siis tommoselta akalta luulot pois. Nolaa se joskus oikeen kunnolla, tai sano ainanki jos se viel tulee hiplaa et lopeta toi kuvottava lähentely. Vastenmielistä sanon minä, kaikkien koskemattomuus on turvattava.
- tapaus
sovitte tapaamisen ja sitten menette jonnekkin sovittuun,sopivaan turvalliseen paikkaan ja nussiskelette vähän! paneskelu on mukavaa, tiedän sen kokemuksesta... :)
- Toni
Onhan se ehdottanut tollasta, varmaan vaan leikillään. Ujostuttaa ihan älyttömästi. Sitäpaitsi tää tyttö on mua isompi ja vahvempi, eihän siitä mitään tule. Mitä tapahtuu kaksin suljetussa tilassa jos julkisellakin paikalla on tollasta??? Kuitenki sitoo johonkin kiinni tai muuta inhottavaa!
- namiiima
Toni kirjoitti:
Onhan se ehdottanut tollasta, varmaan vaan leikillään. Ujostuttaa ihan älyttömästi. Sitäpaitsi tää tyttö on mua isompi ja vahvempi, eihän siitä mitään tule. Mitä tapahtuu kaksin suljetussa tilassa jos julkisellakin paikalla on tollasta??? Kuitenki sitoo johonkin kiinni tai muuta inhottavaa!
itseäni isompi ja vahvempi tyttö sitoo mut jonnekkin missä kukaan ei kuule ja sitten alistaa ja nipistelee nänneistä ja ottaa suihin, imee mällit ja ahhhh! seisooo!
- lurpsista
aaahhhh... mää ainaki nauttisin jos joku sexikäs tyttö tulis tollain lähentelemään! aijai! rupes ihan seisomaan kun ajatteleekin!
- ahh ahhh ahhhaaha
purista sitä tissistä, köyräise alapäästä tai taputat pyllylle :) se tykkäis!
- ..........
Tee rikosilmoitus seksuaalisesta häirinnästä.
- provoscanner
äläs provosoi :'(
- wertuers
Soita poliisit tai kerro opettajille.
- märkäpimpsa
HÖH.!!!! Senhän tekee mieli sun "MOLOA" !!!!! Kirottu se,joka ei kiimaista auta !!!! Tehkää toisenne tyytyväiseksi-naikaa....... Paineet pois sultakin-se on NANNAA puuhaa !!!!!!
- Panoakaipaavaa
Aahh. Tekispä joku mullekki tollain
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1761976Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361702Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81326Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241150Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591145Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 60931
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57914