Kenellä pojista paras kikkeli? Mun mielestä Pertulla on liian karvanen, Timolla liian veltto, Antillaon ihan kiva, mut MIKALLA on ehdottomasti söpöin ja paras!
Kenellä paras?
11
2018
Vastaukset
- tiinukka
kun en oo nähny juhlakunnossa!!!
- paras
Ehdottomasti oli MIKAlla
- fgh
ehottomasti
- Asijantunttija
Nyt kun tulee miettineeks, ni sanoisin et Mikalla. Timon tikku muistuttaa lähinnä nakkia, Perttu on muutenki karvanen, elikkä sen maggara ei eroo muustakaa kehosta ja Antilla on semmonen ööks...
- hämmentynyt
Ai että mua nauratti erään analyysi Timon kalusta: veltto nakki! Eilen näytti hiplaavan saunassa nakkiaan ja minusta se öli tosi ällöttävän näköinen.Ei se Timon takapuolikaan niin kaunis ollut pyöriessään paljussa Minnan silmien alla. Yök,yök!
- jyrki-boy
mun mielestä kaikilla on yhtä ihanat!!
- kyllä
ottaisin suikkiin jokaiselta. Muutenkin tykkään munasta paljon, kiitos!!!
- ...
kenellä sun mielestä on paras?
- Saara
mutta mä en kerro teille. Mutta hän ei ole BB talossa.
- on sillä ihan
ookoo, mut sori kun nyt sait tietää että se on pitäny peliä selkäs takana!
- kellllli
Antilla on kiva posliini, vaikka onkin aika pieni...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1761976Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361702Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81326Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241150Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591145Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 60931
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57914