Onko kellään "positiivista" kokemusta Ural Wolfista? Varaosat halpoja,tietyt osat länsimaisia,ostohinta halpa,ostaako "Stalinin koston" vaiko käytetty japsi tai vielä pahempi 20vuotta vanha HD - kaikilla sama hinta !
Mielipiteitä kiitos....
Ural Wolf
6
2317
Vastaukset
- merkki..
Legendaarinen Moskovalainen Night Wolves-kerho ajaa Uraleilla !
http://www.nightwolves.ru/- hrof
näin juhlissa mukana olleena voin kyllä lohdutta sinua. ;D Honda, HD, ym. on nykyään valtaosa heidän mopoista.
- merkki..
hrof kirjoitti:
näin juhlissa mukana olleena voin kyllä lohdutta sinua. ;D Honda, HD, ym. on nykyään valtaosa heidän mopoista.
Minulla on sitten vanhentunutta tietoa, kehitys kehittyy..
Tapasitko muuten itse Kirurgin siellä ? - hrof
merkki.. kirjoitti:
Minulla on sitten vanhentunutta tietoa, kehitys kehittyy..
Tapasitko muuten itse Kirurgin siellä ?ei Kirurgin tapaamiseksi venäjälle tarvitse lähteä;) osaa hän itsekkin tulla tänne hoitamaan "asioita". Mutta kyllä tapasin jos sitä siksi voi sanoa!
- gsf
Mutta näytä että sulla on selkärankaa ajaa "halveksitulla" merkillä.
Kyllä tonne tienpäälle tosiaan kuussatasten muovien sekaan mahtus persoonallisia pyörä enemmän,mitenkään halveeraamatta niitä kusiaisia.
Itse mietin tossa toissakesänä ihan vakavissani intianpojan Royal Enfieldiä,enkä ole ajatuksesta vieläkään päässyt irti...
Aika näyttää. - käytännössä
Siihen menee runsaasti osia Saksasta, mm. moottoriin,laakerit,kaasaritkin ovat Keihin'tä jne. Sillä on siellä 2 vuoden takuu, täällä saa vain uudet osat.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h352875Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062681Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv322403Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.491914- 271559
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141513- 321473
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1021203- 1771183
En vain unohda
Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.711025