Te vain kerjäätte huomiota, flodaamalla täällä palstalla..
Kun joku antaa teille bannit, niin mietikääpäs mielessä taikka ääneen että: "Miksi tulikin pistää palsta huonoon kuntoon"
yhyy...
Terveisin: jalopeeno ;)
scammerit huomi
jalopeeno
3
196
Vastaukset
- BENTLEY999
JA SOTKEN TÄÄLLÄ SIKSI, KUN KISSA-AJURI ON NIIN SEXY JA SE KÄY TÄÄLLÄ MYÖS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111 JA RUNESCAPEKI ON PAKSA!!11111111
- jalopeeno
Kyllä se banni tuleee jossain vaiheessa, Lopeta hyväseen aikaan..
- Koira-Fanta-94
jalopeeno kirjoitti:
Kyllä se banni tuleee jossain vaiheessa, Lopeta hyväseen aikaan..
Mitä jos bannit tuleeki vaikka ens viikolla? mitwn sit suu pannaan? tai kukaa ei enää käy täl palstal ku te scammetit peeloilette tääl, ja sit ootte täällä ihan turhaa???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1178063
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1355353Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p323641Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1243574Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352604Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191896Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3571544Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?971540Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?701406Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376