tuuletin pyörii jatkuvasti

mistä johtuu ,että koneen tuuletin pyörii koko ajan.oon scannannu ad-awarella s/d:llä online trojan scannerilla.eivät löydä mitään.koneen lämpö on alle 40 astetta.ei oo ennen tehnyt tällaista .acer läppä win xp home firefox ?
2364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

selvisi .olin käynyt räpläämässä virransäästö asetuksia,koska ärsytti kun kone sammui itekseen.kun ite vastaa itelleen saa mieluisan vastauksen.

Äänestä
  • ...kysymys/vastaus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sma kirjoitti:

mistä johtuu ,että koneen tuuletin pyörii koko ajan.oon scannannu ad-awarella s/d:llä online trojan scannerilla.eivät löydä mitään.koneen lämpö on alle 40 astetta.ei oo ennen tehnyt tällaista .acer läppä win xp home firefox ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu