Kaikilla muilla hauskempaa elämä kuin mulla, on seksiä, seurustelua, rakkautta, hellyyttä....kaikilla muilla paitsi mulla. Yksi mahdollisuus olisi maksullinen nainen mutta enpä tiedä.
ampuako itseni
13
1064
Vastaukset
- nyt
Ihan iisisti, on olemassa taatusti samanlainen henkilö kuin sitä, mutta vain eri sukupuolta. Kunhan löydät sellaisen , niin johan yhteiskieli alkaa tuntumaan mahdolliselta.
- Itsekin sinkku
Samaa on joskus tullu ite mietittyä, mutta on sitten tullu mieleen, et hei, tuokin välittää musta ja en oo yksin ja elämä on mielekästä :) Pää pystyyn! :)
- ida
No hei älä murehdi!mullakin on sellainen fiilis et tekis mieli löytää söpö ja ihana jätkä!Siks käynkin laivalla;)kyllä välis käy kateeks kun näkee nuoria söpöjä pareja, mut pää pystyyn lähe metsästämään niitä typyjä, niinkuin määkin miehiä:D kyllä se oikea sieltä vastaan tulee,mut ei se sänkyyn yhtäkkiä tule ja sano et hei!Meidän pitää todellakin ettiä niitä!;D
- tyttönen vain
Sie olet 20-vuotias. Missä sanotaan, että sitä seksiä, seurustelua, rakkautta ja hellyyttä pitäisi olla ennen sitä tai juuri sinä vuonna? "Teinivuosien käsikirja"? Veljeni löysi unelmiensa naisen vähän ennen 21-vuotissyntymäpäiväänsä, ensi kesänä on häät. Ja siitä suhteesta ei kyllä puutu mitään mainitsemistasi.
En suosittele maksullista naista, se ei paranna mahdollisuuksiasi päästä osalliseksi kolmesta muusta (seurustelu/rakkaus/hellyys). Maltahan mielesi vielä =) Kyllä se siitä, usko pois! - jean-e
Sä voit tehdä elämästäs hauskempaa,hellempää jne jos vain tarpeeks teet asioista sen eteen!
Mene baariin ja iske nainen.Ala seukkaamaan senkaa,ja sittekku tuntuu nii harrasta seksiä vaikka joka päivä! :D Ei kaikilla oo just noita mitä luettelit.Mulla ei oo esim seksiä.. :D- miija
Elä höpsi mistään ampumisesta mittään...
Moni ei löydä sitä omaa kultaa vielä 21-vuotiaanakaan niinkuin joku tuossa sanoi, se voi löytyä paljon myöhemminkin. Noista "ISKE NAINEN" -jutuista ei ole sitte mitään hyötyä,itse tykkäisin täysin tavallisista miehistä paljon enemmän kuin kenestäkään joka iskee naikkosia kun sillä iskemisellä harvemmin hellyyttä saa, seksiä kylläkin...
Ei ole sen arvoista. Tietysti kantsii olla kiinnostunut muista ihmisistä ja jutella mukavien tyyppien kanssa, jos annat periksi niin ei sinusta kiinnostutakaan.
Oot vaan oma ihana itsesi. Kyllä se oma kulta tulee vastaan, vaikka tyhmältä kuulostaakin sanoa näin, mutta kannattaa itsekin olla aktiivinen.
Oon itse 17-vuotias, en ole ikinä edes suudellut ketään. Mutta luulenpa että sitten kerralla tulee vastaan sellainen paketti joka ei kertapanolla häviäkään vaan on ehkä miun kanssa vielä monen kymmenen vuoden päästä...:) Mistäs sitä tietää.
Ei kannata maksulliset naiset kun saat vielä sen aidon tyttöystävän, elä hoppuile (vaikka tulee mullekin välillä sellanen fiilis että kaikilla on joku), hyvää kannattaa odottaa
- -------
kyllä se siitä..
- Sinkku85(M)
samaa PASKAA toitotettu jo 20v! Kyllä se siitä! VITUT!
- T20
Sinkku85(M) kirjoitti:
samaa PASKAA toitotettu jo 20v! Kyllä se siitä! VITUT!
Musta on tuntunu joskus just samalta! Mut ei enään. ei mun elämä oo muutunu yhtään hauskemmaks (tuntuu et kaikilla muilla on poikakaveri ym.) vaan jotenki vain oon alkanu attelee et kyllä varmaan mut joskus joku huolii ja että ei se niin kamalaa okkaan vaikka elämä ei oo sika hauskaa. Ehkä oon oppinu iloitee pienistäki asioista.. jos vaikka on näkee jonku komeen tyypin kadulla. (lisäks joskus kuvittelen et se vaikka katto mua :))
- M(87)
Sanoit että kaikilla on hauskempi elämä kuin sulla. Tämä ei ihan pidä paikkaansa sillä on muitakin (kuten minä), jotka ovat kanssasi samalla viivalla. Suurimmalla osalla elämä on kuitenkin mukavampaa kuin meillä.
Tälläisiin viesteihin tulee aina paljon kannustavia vastauksia. Kyllä sä vielä löydät jonkun ja elämä on vasta edessä ym. paskavalehtelua. Näin sanovat ovat itse onnellisia tai muuten hyväuskoisia. Onhan se toki mahdollista, mutta itse en todellakaan usko enää parempaan huomiseen. Ei kaikkien ihmisten elämä ole onnellinen. Jotkut vain ovat luusereita. En ole itseäni tappamassa, mutta kieltämättä aika ajoin mieleen tulee kuoleman toiveita. Ei mulla ole mitään menetettävää; moni ei jäisi kaipaamaan. Tähänastinen elämä on ollut täysin turhaa, viimeiset vuodet ainakin. Parempi kuin en olisi syntynyt. En mä aina ajattele näin synkästi, toiset päivät ovat parempia kuin toiset.
Maksullisesta naisesta... en suosittelisi, mutta vaihtoehto sekin. Siltä saat tosin vain seksiä, joltain muulta naiselta saattaisit saada seksiä kaiken rakkauden päälle, jolloin tunnekin luultavasti on parempi.- Sinkku85(M)
Äijähän on oikeesti kuin minä. Kuin omasta kynästä! Lähetään kippaa kuppii, taidat olla 18? :)
- tiedän tunteen
ammu!
- Sinkku85(M)
tehdä sen armeijassa, kun siellä oli aseita. Itse en omista ja välillä kaduttaa kyllä etten antanut vaan rynnäkkökiväärin laulaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996043
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804792Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv963035Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p282843Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262105Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191516Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351067Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?851028Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚125970- 48774