seisoo

mulla on sellanen ongelma että mulla seisoo liian usein, siis vaikka ajatukset olis täysin jossain muussa ja vaik kävelyl niin perkele aina tuppaa seisomaa, mitää vinkkejä tai jottai mite sais ton hepin seisomaan sillon ku sitä tarttis ?
1898
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

IHAN TAVALLISTA.. EI MULLA MITÄÄ VINKKEI OO.. TUSKIN ON.. :( MUTTA ELÄMÄ ON!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


usein kirjoitti:

mulla on sellanen ongelma että mulla seisoo liian usein, siis vaikka ajatukset olis täysin jossain muussa ja vaik kävelyl niin perkele aina tuppaa seisomaa, mitää vinkkejä tai jottai mite sais ton hepin seisomaan sillon ku sitä tarttis ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu