WAUTSI !!!!!

Ai, ai miten söde oli
Perttu haluineen ja myssyineen.
Kova paikka pojalle joka on noin nuori ja hormoonit jyllää kuin vuori.

Pertun kotiin terkkuja!!!!!
112309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Terhi ja Tiina kehuivat Perttua, kun "se on niin herttaisen suorapuheinen. Muut pojat olisivat pyöritelleet lauseitaan jne..."

Äänestä
  • ..ihminen voi siis olla, eikä ole tyhmä polla. Heh

    Äänestä

  • Juuri niin.Muut jätkät ovat niin omahyväisiä.Luulevat liikoja itsestään ja eivät uskalla elää.Koko ajan mielessä paremman näköiset naiset.En tiedä kuka heidän perään itkee.Neitejä kaikki muut paitsi Perttu.Perttu vieköön potin kotiinsa.Ansaitsee sen.

    Äänestä

  • Vieno kirjoitti:

    Juuri niin.Muut jätkät ovat niin omahyväisiä.Luulevat liikoja itsestään ja eivät uskalla elää.Koko ajan mielessä paremman näköiset naiset.En tiedä kuka heidän perään itkee.Neitejä kaikki muut paitsi Perttu.Perttu vieköön potin kotiinsa.Ansaitsee sen.

    Potti kuuluu Pertulle!!!! Ihanaa kun tytöt alkaa lämmetä Pertun suuntaan. Puheista jo huomasi sen verran.

    Äänestä

  • Tyttö kirjoitti:

    Potti kuuluu Pertulle!!!! Ihanaa kun tytöt alkaa lämmetä Pertun suuntaan. Puheista jo huomasi sen verran.

    Perttu on aito luonnonlapsi..Säröineen ja kulmineen myös..Mutta ehdottoman valloittava..

    Äänestä

  • Vieno kirjoitti:

    Juuri niin.Muut jätkät ovat niin omahyväisiä.Luulevat liikoja itsestään ja eivät uskalla elää.Koko ajan mielessä paremman näköiset naiset.En tiedä kuka heidän perään itkee.Neitejä kaikki muut paitsi Perttu.Perttu vieköön potin kotiinsa.Ansaitsee sen.

    Samaa mieltä!!

    Äänestä

...ihan v*tun hirvee!!! hah.. mä en tajuu.. Miten kukaan muu ku sen äiti ehkä, voi olla noin hulluna siihen tyyppiin.
Siis sehän on ku apina niine karvoineen ja oikomishoidoissahan ei tietystikkään voi käydä.. Mielipiteiltään ihan täys juntti. Se, että kyseisellä tyypillä on "fanisivut" ja paljon "ihailijoita" kertoo siitä kuinka paljon Suomessa onkaan juntteja ja huonon maun ystäviä.
Onneksi olkoon kaikille Pertun faneille, olette täyttä ymmärrystä vailla.

Äänestä
  • mahtava tyyppi,et poika ymmärrä kato naisten ihastusta ,kateeksi sun vain käy kun sua sun maailmassas ei kukaan hehkuta.voit olla komeekin mutta tuo sun ulosantisi varmaan pilaa mahiksesi.katsos sisäinen kauneus on tärkeämpi kuin harvaat hampaat tai apinakarvoitus,miehellehän kuuluu rintakirvat ja muu että sen paremmin eroittaisi naisesta.toivottavasta säkin saat kasvamaan jonkunlaisen karvoituksen,vaikka kansanviisaus sanookin :ei parta pahoille kasva turpajouhet joutaville,se sinä olet tällä hetkellä.PERTTU ON SYÖTÄVÄN IHANA!!!!!!!!1

    Äänestä

  • Kirjoittanut kateellinen....

    Äänestä

  • telkkarissahan on nappi ei oo pakko kattoo ohjelmaa jos ei tykkää saat kaikkien berttufanien vihat päälles..kaikkihan me ollaan luojan luomia..karvat on ihan kivoja..

    Äänestä

  • nappi kirjoitti:

    telkkarissahan on nappi ei oo pakko kattoo ohjelmaa jos ei tykkää saat kaikkien berttufanien vihat päälles..kaikkihan me ollaan luojan luomia..karvat on ihan kivoja..

    ...olen naispuolinen henkilö, että en kyllä välttämäti niit karvoja täs itelleni kauheasti odota kasvavankaan. Ja pitääkö minun todellakin lopettaa ohjelman katsominen jos en yhtä tyyppiä kuudesta voi sietää?
    Mutta tulipas teiltä vajaamielisiltä taas hyvää palautetta, kun ei keksi mitään hyvää selitystä Pertun suosiolle, niin heti aletaan uhkaileen suuren tyhmän massan vihoilla..
    Huh hah hei... antaa tulla vaan.
    Ja siitä karvankasvusta, saahan miehellä karvat kasvaa, mut jos mies tosiaan näyttää siltä niinku sil ois villahaalari päällä niin menee kyl jo yli...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sari kirjoitti:

Ai, ai miten söde oli
Perttu haluineen ja myssyineen.
Kova paikka pojalle joka on noin nuori ja hormoonit jyllää kuin vuori.

Pertun kotiin terkkuja!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu