easy cliner vai ccleaner

kumpi on parempi noista ohjelmista?
ihmetyttää kun easy clinerin jälkeen ajaa ccleanerilla niin se löytää paljon lisää poistettavaa!!!!
5543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kannattaa pitää molemmat just ton takia koska löytävät molemmat eri rekisterivikoja, jos ajaa ccleanerin jälkeen easy-cleanerin niin löytyy myös paljon poistettavaa..

Äänestä

vielä RegSupreme Prolla, RegVacilla, Ace Utilitiesilla tai vaikka WinASO Registry Optimizerilla ja ihmettele lisää.

Äänestä

selkeämpi, makuasia.

Äänestä

ja hyvä onkii olla koneella.

Äänestä

Nopeampi ja löytää paremmin rekisterivirheet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


,.,. kirjoitti:

kumpi on parempi noista ohjelmista?
ihmetyttää kun easy clinerin jälkeen ajaa ccleanerilla niin se löytää paljon lisää poistettavaa!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu