kotiteatterikaiuttimet ilman soitinta??

Mistähän saisi ostaa kotiteatterikaiuttimia ilman DVD-soitinta ja mielellään vielä edulliset sellaiset.
34721
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaiuttimia on kaupat pullollaan, muutako käy ostamassa. Hifi- ym liikkeistä ku vaivautuu kysymään, niin sillähän niitä saa..

Äänestä

Niin se on , että kodinkonekauppaan vaan ja ostamaan. Jos raha ei ole ongelma, niin jätä alumiinipurkit sikseen ja hanki kunnon kaiuttimet. Koeta saada kuunnella niitä liikkeessä. Ellei onnistu, vaihda liikettä. Useimmiten kaiuttimet ovat se tärkein lenkki, siis älä osta halpakamaa. Hyvä sarja voisi maksaa esim. seuraavasti:
2xetu = 300-600/pari
keski = 100-200
2xtaka = 150-200/pari.
subbari = 300-600
Siis esimerkkinä mainiten, skaala on valtava.
Jos kaiutinsarja maksaa 200 ja mukana on jo subbari niin roskaa on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sdfa kirjoitti:

Mistähän saisi ostaa kotiteatterikaiuttimia ilman DVD-soitinta ja mielellään vielä edulliset sellaiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu