Antti kotiin

Antti on täys neiti, Antti pois talosta. Ressukka ei lainkaan osaa olla, jollei ole jonkun olkapäätä mihin nojata.
7846
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

sinne vaan jatkumoon....minnan perään

Äänestä

lässyjä neitejä molemmat

Äänestä
  • sopii minulle, lähetetään ensin Antti.
    Timo pääsee seuraavalla ovenavauksella.

    Äänestä

Antti pois juu. Mutta nimeääkö kukaan häntä, kun nyt ehtii viikon ajan "pelata". Naiset ainakin tuntuu olevan ihan myytyjä Antille, harmi. BB on peli, mutta Antin pelaaminen on rasittavaa katseltavaa.

Äänestä

Antti todella voisi lähteä kotiin.Seuraa vain sivusta mitä tehdään.Mutta,ehkä sillä pärjää talossa.Sitä ei tiedä.

Äänestä

lahjoitan yhden äänen Antille, siis Annti pakatkoon laukkunsa!

Äänestä

laulakoon, Mama I´m coming home!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


little brother kirjoitti:

Antti on täys neiti, Antti pois talosta. Ressukka ei lainkaan osaa olla, jollei ole jonkun olkapäätä mihin nojata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu