Miten saan gprs yhteyden puhelimeeni. Liittymä on dna ja puhelin on ostettu englannista. Kun lataa asetukset, niin siinä sanotaa että tallenna asetukset plaa, plaa, plaa. Mut mulle tulee puhelimeen vaan kaks kysymys merkki laatikkoa miten ne tallennetaan.
Miten saan gprs motorola v3 dna
juyly
2
893
Vastaukset
- deltaz
Etsi DNA:n sivuilta ne asetukset ja laita ne käsin. Melko yksinkertainen homma.
- ne tilaa asetukset
DNA sivuilta ei löydy asetuksia Motorolalle...soita as.palveluun, niin ne tilaa sulle asetukset MOtorolan sivuilta ja lähettää ne sulle...näin ainakin mulla rupes pelaamaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 712983
- 462604
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322245- 792158
- 951966
- 321732
- 121546
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171497Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291319Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil271308