aina välillä että mitä talossa tapahtuu???
voisko vaikka cesar...
kertoa
6890
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kaikki on nukkumassa, paitsi Timo. Timo vahtii nuotioo..
kiitos
Tässä just päivittelin kun porukka meni nukkumaan jo! Taitaa toi leirielämä väsyttää. Timo on tällä hetkellä kipinävuorossa. Perttu heitti yhden koomisen lauseen ennen kuin meni makuupussiin, jota kai pöördismiksikin voitaisiin kutsua; "Tuutsä Timo nukkumaan ennenku sä heräät". Jotain kipinävuoroista kai koitti kysyä heh.
Porukka kovasti kyseli Pertulta ja Antilta tunnelmia ja mitä olivat puhuneet Bonon kanssa, ja pojat kertasivat tapahtumia.
ja tää saattaa nyt olla ihan mun silmissä ollutta vaan, mutta ihan kuin Terhin ja Pertun välillä olisi nukkumaan mennessä, ja vähän aikasemminkin, jotain ylimääräistä kiusoittelua... siis sellasta positiivishenkistä. Vierekkäin tuolla laavussa nukkuvat.
Oi se olis kiva. Ja onhan Perttu jo todennutkin, että ei pidä mistään laihoista naisista. =) JEE!
Minkä Bonon? U2:n Bonon?!!!
Eipä ollut havaintosi ainoa, katsoin nimittäin ihan samaa että ihan kuin Pertun ja Terhin välillä olisi ollut jotain ennennäkemätöntä sähköä... Jospa taloon saataisiin vielä jotain sutinaa ;)