EKP klo: 14,45

Markkinakorot nousivat tänäänkin , itse odotin vaisuutta ennen korkopäätöstä , mutta korkojen nousupaineet taitavat olla niin kovat että markkinat reagoivat etukäteen.
Oliko yllätys muille ?.
3471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja 5v jälkeen lainamäärä on jo aikalailla pieni......

että nouskoon vaan mun puolestani....

Äänestä

Enpä ole moista seurannut. Omistusasuja paistelee tänään takkahuoneen takassa pekoninakkeja:)

Äänestä

prrrööööttt

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Japi kirjoitti:

Markkinakorot nousivat tänäänkin , itse odotin vaisuutta ennen korkopäätöstä , mutta korkojen nousupaineet taitavat olla niin kovat että markkinat reagoivat etukäteen.
Oliko yllätys muille ?.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu