Moottoripyöräliike pattayalla?

Onko pattayalla tai lähistöllä liikettä mikä myy moottoripyörävarusteita?
4413
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onkohan vaiko ei ole?
Kas siinäpä kysymys.
Me emme tiedä, tietääköhän kukaan muu?

Äänestä
  • Moottoripyörä tai mopo taitaa on moottoriajoneuvo Thaimaassa. Eli kyllä siellä on varustekauppojakin - toki paikallisiin oloihin sovitettuina. Talviajovarusteita, siinä mielessä kun ne Suomessa tunnetaan, et sieltä löydä.

    Äänestä

jotakin, mutta esim. kypärät ei ole täällä meillä hyväksyttyä mallia, ehkä saappaita ja hanskoja on myytävänä, jos ei ole nehän voi teettää vaikka koko nahkapuvun.

Äänestä
  • jos kerran löytyy niin olisi kiva tietää mistä
    päin pattayaa?olen lähdössä parin viikon päästä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaakko teppo kirjoitti:

Onko pattayalla tai lähistöllä liikettä mikä myy moottoripyörävarusteita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu