Rakkaus

Ah rakkaus...

kahvia ja pullaa
klo 13.30
valokuvia myös!

Ah rakkaus...tuollainen se
nyt on.
2229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voi koostua pienistä asioista
suuret sanat kuin sananhelinää

Rakkaus on suuri kun se omalle kohdalle
suuntautuu, mutta se voi myös kokea inflaation, silloi pitää taistella vastaan

Äänestä

jaa iha kivaa terveisin elina!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jenni kirjoitti:

Ah rakkaus...

kahvia ja pullaa
klo 13.30
valokuvia myös!

Ah rakkaus...tuollainen se
nyt on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu