Escobarin tuuri on huono. Leuan särky väheni, vaimo sortui vieraan mukaan. Kosimamies tuli pihaan. Escobar sanoi: Häivy sälli. Vieras mies löi. Taas on leuka paketissa. Eukko meni Escortiin. Ajoivat lujaa Lohtajalta Iisalmen suuntaan. Kuka tietää. Hyvän näköinen, pitkä tukka. Minihame. Stringit valkoiset. Olivat ainakin eilen.
Escobarin leuka
Anders G-son
3361
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Olin aaamulla hirvimetällä kun näin valkeissa stringeissä kulkevan naaraan seisomassa metsäkoneen kuljettajan puoleisella astinlaudalla.
Kohteliaasti yritin tiedustella naaraalta voinko olla avuksi. Hän kysyi mihin hänen pitäisi astua. En malttanut olla vastaamatta, että kuulossani lienee vikaa - voin astua häntä vaikka heti.
Siitä tämä stringeissä kulkeva naaras ei tykännyt ollenkaan. Yritti lyödä minua jakoavaimella leukaan, mutta onneksi osui otsaluuhun. Vaimokin on todennut sen olevan umpipuuta. Ei tullut kuin kolo. Ei haittaa yksi sellainen näin komeassa miehessä.
Tässä kotona pohdin nyt sitä, miten tämä voi olla mahdollista. Tapaan omituisen naaraan metsässä ja sitten luen tästä naaraasta netin keskustelupalstalta.
kysyy nygreeni
Escobar on masokisti. Olisit heittäytynyt Escortin eteen rikkoen sen tuulilasen jakatkaisten samalla kosiopojan elämänlangan.
viddu: sanoista degoihin
Tämä koko homma haisee Fordin epätoivoiselle
myynnin editämis kampajalle. Escobar ja Escort - haistakaa huilu - Es Mi Calle - se on mu kalju (In Spanish) ------> Autourheilu taas tuntee Esben Angersen.
Silleeeen ....