mitä pitäs tehä???

mul oli tyttökaveri ja se jätti mut vaik se rakasti mua... ja tiedän et se rakastaa vieläki...
olen kysynyt jo 5krt et alkasko se uudestaan mut aina on tullu kielteinen vastaus!
kumminki on ollu kiihkeitä hetkiä senki jälkeen useamman kerran...
mä rakastan sitä enemmän ku ketään..
mut mä haluaisin sen takas!!
mut se ei suostu!!!
mitä mun pitäs tehä???
kertokaa!!!
4301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Unohda se.

Se ei ota sua ikinä takas vaan käyttää rakkauttas hyväkseen. Ei se oikeesti rakasta sua, ei se muuten tekis sulle tollasta. Olin kerran itse vastaavassa tilanteessa, ja käteen jäi vain rikkinäinen sydän.

Äänestä

Mitä jos vaikka antaisit asian olla... Jos se ei sua halua takas, ni sit ei halua. Sillä oli ilmeisesti omat syynsä jättää, vaikka diggailiki sua. Kysy miks! Teet itsestäs lähinnä nolon epätoivoisen tomppelin jos ruikutat sen perään.
Ei ketään voi pakottaa rakastamaan.

Äänestä

Siis tiedät mistä, että se rakastaa vieläkin? Jos se vaikka tarvii välillä paineiden hellittäjää, ja käyttää siuta hyväkseen. En sano tuota pahalla, oikaise jos olen väärässä.

Äänestä
  • no mä tiän!! se kato sano et se ei rakasta mua enää niin paljon ku ennen=(
    eli rakastaapa kumminki!!
    mut syynä on just toi että se ei rakasta mua enää niin paljon ku ennen!!=(
    epäreilua!!
    mä haluisin sen niin takas!
    ja se on ollu itekki montakertaa kahen vaiheilla
    et ottaako se mut takas mut vastaus on ollu valitettavasti kielteinen=(
    se on yhtä tuskaa!!!
    ku ei tiä mitä tehä!!
    nyt viikon päästä pitäs jutella sen kans kahen asiat selviks mut mä en taida sitä kestää!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksvaan kirjoitti:

mul oli tyttökaveri ja se jätti mut vaik se rakasti mua... ja tiedän et se rakastaa vieläki...
olen kysynyt jo 5krt et alkasko se uudestaan mut aina on tullu kielteinen vastaus!
kumminki on ollu kiihkeitä hetkiä senki jälkeen useamman kerran...
mä rakastan sitä enemmän ku ketään..
mut mä haluaisin sen takas!!
mut se ei suostu!!!
mitä mun pitäs tehä???
kertokaa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu