Ihmisen ajatuksia voidaan salakuunnella elektro-magneettisen radiotaajuuskorjaimen avulla. Tämä teknologia on peräsin UFOilta , jotka ovat antaneet teknologiaansa mm. USA:n hallituksen käyttöön.
Tässä hyödyllinen vinkki kaikkille jotka haluavat välttää salakuuntelua, jota varsinkin Illuminati harjoittaa USA:ssa sijaitsevassa salaisessa vakoilulaitoksessa.
1. Kastele oikean käden sormenpäät ( etusormi ja keskisormi )
2. Etsi seinästä sähköpistoke
3. Työnnä sormet pistokkeessa oleviin reikiin.
Tämä yksinkertainen toimenpide "nollaa" sähköisen varauksen yksilössä, ja täten ajatusten salakuuntelua ei voida yksilöstä suorittaa.
Toimenpide on kuitenkin tehtävä aika ajoin, mieluiten joka päivä, koska ihmisessä syntyy sähkövarausta joka 25 tunti.
Salakuuntelun välttäminen
6
1025
Vastaukset
- setäsi
Mitä mä nyt teen kun ei sormet mahdu pistokkeeseen? Joudunku ataa jenkkien kuunnella ajtatuksiani ja joka 5 sekuntti eroottisia ajatuksiani jotka usein kestävät 10 sekuntia?
- ????
Tuskinpa ajatuksistani on haittaa USA:n hallitukselle, pikemminki puuduttavaa ja outoa ajatuksenjuoksua jota ei jaksa kukaan kuunnella. Ja uskonpa, että miljardien ihmisten ajatusten kuuntelu käy enenmmän kuin työlääksi, etsippä sieltä joukosta turvallisuuttamme uhkaavia ajatuksia joita on varmasti kuin meressä hiekkaa ja suurin osa jää vain pelkälle ajatustasolle ja vain murto osa niistä voisi ehkä toteutua.
- OOOT
LUULETKO MEITÄ PÖLJIKSI? KAIKKI TIETÄVÄT MITÄ TAPAHTUU JOS PISTÄÄ SORMENSA PISTORASIAAN.
- ewewwewe
olet hiljaa. kukaan ei kuule (eikä kaipaa) silloin.
- Heluna Lehmä
Todella raukkamaista avaruurolennoilta antaa moinen vinkki. Kyllä kai nyt heidän sormensa mahtuvat pistorasian reikiin! Olisivat kertoneet jonkun mihin ihmisen sormet mahtuvat. Hö. Entä jos laittaa sormet kiukaalle tai rikkihappoon?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15214476Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant398320Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va486072SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1685670Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124447HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.674308Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm454049Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot243960"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153730Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan293627