Ajuri

On se kumma, kun on mahottomasti asiantuntijoita "langalla" ja ei vaan saa vastausta tulostimen ajureihin ja toimivuuteen.
Ks. Tulostin.
4203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kumma, eihän tuossa kysytty ajureista taikka niiden toimivuudesta mitään.Sen takia ei varmaan vastauksiakaan tule...

Äänestä

...on. Mutta mikä h*****tti teidät 'maallikot' saa kuvittelemaan, että osaamme arvata 'vähän siihen suuntaan' tiedoilla ongelmanne ratkaisun?

Sinullakin oli tietoa ongelmaan englanniksi, mutta meitä ei juurikaan auta, ettei se talipäähäsi uppoa.

Me vastaamme täällä auliisti, ilmaiseksi ja mielellämme niin kuin Team Ahma. Te idiootit tulette meiltä vaatimaan vastauksia. Se nostaa sarvet pystyyn.

Olkaa mieltä mitä haluatte.

-T

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei laulajatähti kirjoitti:

On se kumma, kun on mahottomasti asiantuntijoita "langalla" ja ei vaan saa vastausta tulostimen ajureihin ja toimivuuteen.
Ks. Tulostin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu