Koeajoitko Hiluxin?

Miltä uusi Hilux mielestäsi vaikutti?
3551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minulle tosin hiukan liian kallis.
Ostan käytetyn, kunhan saadaan uusia kunnolla myyntiin, jotta tulee niitä vaihdokkeja.

Äänestä
  • että on tosi tehoton , siis tehot on samaa luokkaa kuin ennenkin . Olisin toivonut tehoja 150 -175 hv verran olisi ollut työkaluna parempi . Maavara on hieman parempi kuin ennen nytkin siellä on kiville herkkää tavaraa alimmaisena niin kuin ennenkin .

    Äänestä

  • vaan kirjoitti:

    että on tosi tehoton , siis tehot on samaa luokkaa kuin ennenkin . Olisin toivonut tehoja 150 -175 hv verran olisi ollut työkaluna parempi . Maavara on hieman parempi kuin ennen nytkin siellä on kiville herkkää tavaraa alimmaisena niin kuin ennenkin .

    En nyt muista,että mistä Suomenkielisestä lehdestä luin mutta (anyway) ensivuoden aikana PITÄISI tulla myöskin 150hv. D-4D -moottori moottori-valikoimaan (Suomen-markkinoille).
    Vääntömomenttia pitäisi kuitenkin olla 400Nm.!.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Harkinnassa kirjoitti:

Miltä uusi Hilux mielestäsi vaikutti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu