Paljonko

Paljonko maksaa sellainen mukavan kokoinen talo? Saisi olla mielellään vihreä.
2765
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kato vihreät maksaa sulle liikaa. Punasen saat syyshintaan. Ihan sopivan kokonenkin sulle. ja pyöreä.

Äänestä

mutta harmaita olisi viellä, sellaisia aivan tavallisia keskimääräisiä taloja ylempää keskitasoa olevalla kalustuksella. Ja kun teet paljon itse ei maksa pali mittää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voivoi. kirjoitti:

Paljonko maksaa sellainen mukavan kokoinen talo? Saisi olla mielellään vihreä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu