langaton näppis+hiiri

kertokaas mielipidettä Logitech Cordless Desktop MX 3100 langattomasta näppis hiiri yhdistelmästä
3616
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On mulla kokemusta langattomasta hiirestä ja onhan se kätevä, mutta kuluttaa paristoja paljon. "Pirkka"-paristoja ei kannata edes yrittää käyttää kun ne tyhjenevät jo viikossa. Hyvät alkaliparistot ovat aika kalliita pitemmän päälle eli kannattaa hankkia ladattavat akkuparistot.

Äänestä
  • Mutta voi siinä olla akkukin.. ;)

    Äänestä

ladattava laser-hiiri( mx1000 ) mukana, joten siihen ei tarvi pattereita vaihdella.. Hyvä setti!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


logitec kirjoitti:

kertokaas mielipidettä Logitech Cordless Desktop MX 3100 langattomasta näppis hiiri yhdistelmästä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu