tiedätkö alastonkuvalinkkejä

olisin kiitollinen
voisin antaa sullekin
linkkejä
6530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

En tiedä, mulla on oma tyttö jota saan katsella. Ei tarvitse tuhlata elämää monitorin edessä runkkaamiseen ;)

Äänestä
  • mitäs sitten teet kun tulee menkkaränkkä

    Äänestä

  • taideopiskelija kirjoitti:

    mitäs sitten teet kun tulee menkkaränkkä

    ...tosimies ajaa kelillä ku kelillä... ;)

    Äänestä

  • taideopiskelija kirjoitti:

    mitäs sitten teet kun tulee menkkaränkkä

    Eihän mun tartte tehdä mitään, tytöllehän ne kuukautiset tulee.

    Äänestä

  • laiffii kirjoitti:

    Eihän mun tartte tehdä mitään, tytöllehän ne kuukautiset tulee.

    taidan vähän nasauttaa
    tulehan asemalle

    Äänestä

  • aseman kingi kirjoitti:

    taidan vähän nasauttaa
    tulehan asemalle

    Olen hetero, en harrasta asemapoikien homoleikkejä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


otto kirjoitti:

olisin kiitollinen
voisin antaa sullekin
linkkejä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu