Mietein tossa että pitäiskö tätä kyseistä peliä harkita...
Lueskellut teidän juttuja niin kovin bugiselta ja hankalasti toimivalta se kuulostaa...
Kannattaako peliin käyttää lähemmäs 50euroa???
Lueskellut teidän juttuja niin kovin bugiselta ja hankalasti toimivalta se kuulostaa...
Kannattaako peliin käyttää lähemmäs 50euroa???
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kokeile hyvä mies !! Itse rakastuin heti Battlefield 1942 versioon heti.
http://eagames.co.uk/downloads.view.asp?dl_id=1002
Lataa ja kokeile jos koneesi vain pelittää
KaleviKK
http://www.mbnet.fi/hintaseuranta/tuote.aspx/23674
Kyllä kannattaa. Itse en ole katunut lainkaan ostopäätöstäni. Hieno ja mukaansa tempaava peli, mikäli vain koneen specsit ovat riittävät.
Ja jos mietit kaikkia kritiikillä höystettyjä ongelmia, mitä jotkut kirjoittelevat, niin kannattaa muistaa, että ei ole peliä, josta joku ei löytäisi jotain valitettavaa!
"Ja jos mietit kaikkia kritiikillä höystettyjä ongelmia, mitä jotkut kirjoittelevat, niin kannattaa muistaa, että ei ole peliä, josta joku ei löytäisi jotain valitettavaa!"
Totta, mutta ei kukaan ole valittanutkaan että peli on huono, nämä valitukset ovat koskeneet teknisiä ongelmia että kyllä kannattaisi se ottaa ensinnäkin huomioon.
Virallisilla BF2:n keskustelualueella olevassa "Members Helping Members" alueella on toiseksi eniten aiheita voit laskea monta ongelma viestiä löydät täältä SUomi24:n alueelta.
http://forums.easports.com/mboards/category.jspa?sls=2&categoryID=19 (234 aihetta eli saman verran ongelmia).
Voihan se toki ollakin että peli toimii sinulla hyvin tai sitten ei.
Jos minä olisin tiennyt minkälaisia ongelmia kyseisessä pelissä on, niin en olisi edes ostanut sitä tai jos saisin rahat takaisin kyseisestä pelistä niin palauttaisin sen samantien kauppaan.
Kyllähän se yksinpeli varmaan toimii kaikilla hyvin, mutta moninpelistä ei ole mitään varmuutta.
Edellisen viestin otsikko meni vähän perseelleen.. noh lohdustus kaikille pelistä pitäville... ei niitä valituksia ihan olekaan noin paljon :D