Syojatakki

Semmonen kitaistava ptkähihainen suojatakki olis hakuses,ei kernikankainen vaan sellane ohuempi. Eläinlääkäreillä ja siementäjillä nähny. Mistähän vois ostaa ja kukahan valmistaa?
2369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • sinulle lomittaja.Hauskan näköisiä sadevaatteitakin löytyy samasta paikasta,eikä se essu ole pahan hintainen.No ei se hinta tietyst niin tärkeä seikka työvaatteessa,laatu ja käyttömukavuus etusijal.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kastunut emäntä kirjoitti:

Semmonen kitaistava ptkähihainen suojatakki olis hakuses,ei kernikankainen vaan sellane ohuempi. Eläinlääkäreillä ja siementäjillä nähny. Mistähän vois ostaa ja kukahan valmistaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu