männänpalautusjousi

Mistähän sais ostettuu nuita männänpalautusjousia????????????????
5641
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ota pakoaukon kautta vanhat irti,venytät hieman ja hitsaat prikan päälle.

Kyllä lähtee!

Äänestä

Esim. moottoriaitasta turusta.

Kiremepi jousi, enemmän vääntöä, vähemmän kierroksia, löysempi jousi enemmän kierroksia vähemmän vääntöä

Äänestä
  • vieläkös saa sitä nitro pensaa ostettua jostain ja tarvitsisin vielä tuon pakoputken teholäpät löytyykö mistää????

    Äänestä

  • ........................ kirjoitti:

    vieläkös saa sitä nitro pensaa ostettua jostain ja tarvitsisin vielä tuon pakoputken teholäpät löytyykö mistää????

    lähimmältä R-kiskalta kannattaa kysellä!

    Äänestä

  • varmasti kirjoitti:

    lähimmältä R-kiskalta kannattaa kysellä!

    kiki ei osaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.............................. kirjoitti:

Mistähän sais ostettuu nuita männänpalautusjousia????????????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu