Olen tässä nyt miettinyt, että kumman olisi aika lähteä talosta seuraavaksi, mutten osaa oikein päättää. Kummassakin kilpailijassa, sekä timossa että tiinassa, on hyviä sekä huonoja puolia ja on vaikea täten päättää kumman haluaisin sieltä ennemmin pois. Tiinalle toivoisin ehkä enempi voittoa, mutta toisaalta taas timosta on tullut niin eloisa että on hauskaa katsella mitä se seuraavaksi aina keksii. En todellakaan tiedä
tiina vs. timo
dindin
8411
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Niin kun itsekkin sanoit,toivot enemmän voittoa tiinalle.Ja muutenkin timon käytös ei ole sopivaa.Kiitos :)!timo pois!Sillon ei mee ees laskua turhaan ku timo lähtee kuitenkin :)
täytyy vielä hieman harkita kumpaa oikein äänestäisin. tähän mennessä kun on jokainen talosta lähtenyt siinä järjestyksessä kuin olen veikannut, nyt tuli ensimmäistä kertaa tilanne jotenka en ajatellut kisan menevän:) ajattelin että neiti-antti olisi vihdoinkin joutunut äänestykseen.
Tylsempi tietysti pois tuolta, että on edes jotain seurattavaa. Vai haluaako joku katsella/kuunnella murjotusta ja lastenlauluja? Oikeesti hei?
haluatko sinä tuijottaa sukupuolielimiä televisiossa? Tosi hauskaa. Huono huumorintaju, kun ei muuta keksi hauskuuttaakseen.
Tiinan kikatus sai kyllä nauramaan kun olivat leirillä.
Tiina pois.
Niinku bb:läisetkin sanoivat niillä alkaa meneen hermot tiinan kun kaiken pitäisi mennä niinkuin se haluaa ja jos ei mene se on sitten ... On passattu kotana pilalle.
pois.. tylsä nipottaja! mikään asia ei ikän hyvi! ärsyttävä muija!! ennemmin katson moloja kuin kuuntelen hoilotusta ja niin pois päin!
hehehe,hyvin sanottu!!