Olen asentanut pelin enemy-territory ja en saa serveri listaa. oon aukassu palomuurista portin 27960...
Mitä täytyy tehdä et saa serveri listan?
Mitkä on ne portti asetukset vai mistä kiikastaa?
Enemy-Territory?????Portti??
4
337
Vastaukset
- Tare
Alun perin niihin ei kannata mennä koskeen jos et tajuu niistä mitään mutta onko sinulla uusin päivitys)(suositellaan 2.60 [url=http://www.peliplaneetta.net/tiedostot/pelipaivitykset/3d-raiskinta-toiminta/5134/]PAINA TÄSTÄ[/url] niin saat sen mutta jos linkki ei toimi niin sit http://www.peliplaneetta.net/tiedostot/pelipaivitykset/3d-raiskinta-toiminta/5134/ toi niin sieltä saa. ja lisäksi onko sinulla internet päällä? vai lan???
- ku..
No niin.. En ole muuttanut mitään asetuksia pelistä, oon vaan kirjoittanu nimen.. Sit oon menny kattoon sitä online juttua, ja sielä ei ole ainuttakaan serveriä, ei sen jälkeenkään ku asensin sen päivityksen.. Minulla on internet päällä ei lan..
ku.. kirjoitti:
No niin.. En ole muuttanut mitään asetuksia pelistä, oon vaan kirjoittanu nimen.. Sit oon menny kattoon sitä online juttua, ja sielä ei ole ainuttakaan serveriä, ei sen jälkeenkään ku asensin sen päivityksen.. Minulla on internet päällä ei lan..
http://videogames.yahoo.com/multiplayer
Lataa ja asenna. On ilmainen ja löytää servut moneen eri peliin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33611654IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597926Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut922920Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982238Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1522168Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81636- 1101261
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin531084Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26908MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782