Pamahduksia

Kuuliko kukaan eilen klo 23 aikaan pamahduksia Eestinmäen kieppeillä? Mitä ne mahtoi olla?
41252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joo mä kuulin kanssa. Varmaa tietoa on että ne oli pamahduksia.

Äänestä
  • Ajattelin ett mitä helvettii..kaamee pauke tosiaankin!!

    Äänestä

  • Eestarilainen kirjoitti:

    Ajattelin ett mitä helvettii..kaamee pauke tosiaankin!!

    Tais olla Haikon kartanossa taas ilotulitus. Ei sen kummempaa. Eli olkaa huoleti, sotaa ei ole syttynyt...

    Äänestä

  • Minä kirjoitti:

    Tais olla Haikon kartanossa taas ilotulitus. Ei sen kummempaa. Eli olkaa huoleti, sotaa ei ole syttynyt...

    niitä ilotulituksia, näky aika pitkälle

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


böö kirjoitti:

Kuuliko kukaan eilen klo 23 aikaan pamahduksia Eestinmäen kieppeillä? Mitä ne mahtoi olla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu