50 villitys

kertokaas miehet mikä se sellainen 50 vilitys on .kun siitä puhutaan ,onko se sitä kun pitää mennä tukka putkella joka paikkaan ,mies tuumaa on 50 villitys ,vai onko se jokin veruke .
111802
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

-kuulostat tossun alla olevalta typerykseltä.Itse voit muuttaa itseäsi..

Äänestä

oon miettinyt, miksi mies ja hänen ystävänsämenee... me ollaan kavereiden kanssa............ ja kun kysyn et voisko tulla mukaan, vastaus on et täämeidän juttuja ja sillä siisti,

Äänestä

Parasta ennen päivämäärä on umpeutumassa. Pakko testata vieläkö viehätysvoimaa on edes hitusen jäljellä.

Äänestä
  • kiitos teille tuli hyviä mielipiteitä.siis täytyy kestää vaikka se on viillitys tai vaihdevuodet

    Äänestä

  • vaimoke kirjoitti:

    kiitos teille tuli hyviä mielipiteitä.siis täytyy kestää vaikka se on viillitys tai vaihdevuodet

    Ei ole mitään "VILLITYKSIÄ". Ne on vain ikä-etappeja, joissa ihminen alkaa pelätä vanhenemistaan, joka sitten ilmenee mitä oudoimmilla tavoilla.

    50v-60v-70v "villitykset" ottavat tosi lujille miehillä. On pakko alkaa etsiä sitä katoavaa nuoruuttaan, nuorista naisista. No, eihän se sieltä löydy. Olisi keksittävä aikakone, jotta pääsisi omaan nuoruuteensa takaisin. Silloin voisi nuoret naiset kiinnostuakin aidosti.

    On sääli miehiä, kun heittävät hukkaan tutun ja turvallisen vaimonsa, joka sitten huomaakin kuinka ihanaa on olla vapaa siitä köriläästä! Silloin on mies-rassukan myöhäistä pyrkiä takaisin, kun se nuori nainen on kyllästynyt vanhaan kubbeen, joka YRITTÄÄ esittää nuorukaista.

    Tätä "villitystä" on hauska seurata deittipalstoilla, kun vanha mies hakee nuorta naista. Esittelee itsensä profiilissa NIIN nuorekkaaksi ja sporttiseksi, joka harrastaa KAIKKIA mahdollisia urheilumuotoja.

    Täytyy kyllä myöntää, että sieltä löytyy joitakin "normaalejakin" miehiä, jotka "tyytyvät" ikäiseensä naiseen. Niillä on mitä ilmeisemmin aivot yläpäässä.

    Mikä sen helpompaa on, kuin vanheta yhdessä ikäisensä ihmisen kanssa?! Ei tarvitse yrittää olla nuorempaa kuin on.

    Sellaista se vanhenemisen/kuoleman pelko teettää. "Villityksiä".

    Äänestä

villitys...ja veruke...

Äänestä

ymmärtänyt sen villityksen väärin,kun kaikki sanova et sellanen tulee kun täyttää 50,mun kaveri päätti katsoa mikä se sellanen on.


istuutui keinuun tuvan keskelle,sappaat jalassa ,ja ulkopalttoo päällä ,odottaa
milloin se ovesta tulee,siinä oltuaan koko päivä ei tullut villitystä,silloin päätti et nyt se hiivatin 50villitys on sitten mennyt ohi;)

Äänestä

Tuli ja meni varmaan se villitys joskus yöllä, kun nukuin. Ei semmosta oikeesti olekaan, se on vaan urbaani legenda.

Äänestä

Täytettyäni 50 aikoja sitten , jäin odottelemaan
tuota paljon mainostettua vauhtisuoraa mutta ei.
Ei sitä ole tullut,alakulo valtaa kohta mielen enkö onnistu kokemaan sitä.Mutta olisiko Vaimoke
valmis antamaan ohjeita esim; miten olet ukon val
mentanut.Olenkohan ollut väärällä ravinnolla tai
olisiko puutetta vitamiineista? Sittenkin
HYMYÄ huuleen SINULLE: Toivoo Santeri#####

Äänestä

Voi hyvät miehet kyllä meillä naisillakin on viidenkympin-villitys jos sitä siksi kutsutaan. Minullakin aivan kauhea meno päällä. ja ei loppua näy. Tämä tosi hauskaa. on menoa ja meininkiä. Olen ajatellut naurusuin ,sitten vanhana voin muistella keikkustuolissa jos muistan (hymyä). Meillä ikääntyvilläkin naisilla on vielä vientiä ,joten älkää hyvät rvat jääkö suremaan miehienne perään, vaan lähtekää rohkeasti paanalle. siellä niitä uroita on ja vielä nuoria jotka jaksavat meidän kanssamme. ei ole potenssivaivoja. HYMYÄ HUULEEN JA ILO IRTI ELÄMÄSTÄ, ONHAN ELÄMÄ NIIN LYHYT.

Äänestä
  • se kirkkaampi ruunu suatas..:/

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


vaimoke kirjoitti:

kertokaas miehet mikä se sellainen 50 vilitys on .kun siitä puhutaan ,onko se sitä kun pitää mennä tukka putkella joka paikkaan ,mies tuumaa on 50 villitys ,vai onko se jokin veruke .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu