Kun eräs leffa sattuu olemaan tällaisessa muodossa jota ei Windows media player eikä DivX-player suostu pyörittämään niin onko tälle olemassa mitään omaa ohjelma?
Millä toistan BIN-tiedoston?
..................
8426
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
tarvitse kaverikseen cue-tiedoston. Jos se on mukana, voidaan tehdä levyimage tai polttaa levy esim. Roxio Toastilla (Macissa).
Kiva että normaalejakin ihmisiä löytyy täältä foorumilta. Kiitän sinua ja toinen vastaaja voikin haistaa pitkät paskat.
Elikkä miten nyt yhdistän nämä BIN ja CUE tiedostot jotta saisin leffan pyörimään? Vai pitääkö ne molemmat polttaa samalle levylle jotta homma lähtisi käyntiin?
Voi vitun avuton varas, osta tai vuokraa leffasi niin ne toimii.
Taidat olla kysyjiäkin tyhmempi kun tuollaisia tänne kirjoittelet?
Eikö sua huolittu poliisiks eikä armeijaan.
Olen köyhän lestadiolaisperheen nuorin lapsi eikä minulla ole omaa tietokonetta eikä mahdollisuuksia käyttää muitakaan normaalien ihmisten elämää helpottavia vehkeitä. Te rikotte jumalan tahtoa warettamalla ja joudutte siitä helvettiin. Ja kaikki viestinikin kirjoitan lähikirjaston koneella jonka kirjastokortin lunastamiseen säästin puoli vuotta.
On nämä sännöt sanellut, hölmökö olet.. MIelstäsi kaikki lakien raaputtajat ovat jumalan lähettiläitä, kuten Bush W, Hitler, Stalin, Mussolin,. Puhumattakaan muista päättäjstä jotka pimeässä kelarissa käyttää pikkupoikia hyväkseen samalla kun kirjoittavat utta sädöstä.