meow

pitääkö kukaan meowta mukanaan leafgreen pelissä. oletteko huomanneet että sille tulee marjoja jostakin, mistäköhän ne tulee. myös muutama rare candy on tullut.
5546
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olen pitänyt mukana ja olen huomannut. Mulla on tullut mitä ihmeellisimpiä marjoja. Mulla on meow 45 levellinen, kun sillä on everstone, mutta aion ehkä kehittää sen parin päivän päästä.

Äänestä
  • Tuo kuulkaas johtuu Meowthin erikoiskyvystä, Pickupista. Tavaroita vaan ilmestyy tyhjästä esineettömälle pokelle, jolla on kyseinen erikoiskyky.

    Äänestä

  • Murkrow kirjoitti:

    Tuo kuulkaas johtuu Meowthin erikoiskyvystä, Pickupista. Tavaroita vaan ilmestyy tyhjästä esineettömälle pokelle, jolla on kyseinen erikoiskyky.

    niin muuten, zigzagoonnkin saa tavaroita ihan tyhjästä ja linoone.

    Äänestä

wddddddddddddddddddddddq

Äänestä

wewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewe

Äänestä

Kommentoi aloitusta


chibiusa kirjoitti:

pitääkö kukaan meowta mukanaan leafgreen pelissä. oletteko huomanneet että sille tulee marjoja jostakin, mistäköhän ne tulee. myös muutama rare candy on tullut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu