Ostin halvalla paikallisesta kirpputorista Digital VRC20-HA näytön. Mikähän mahtaa olla syynä, kun näyttöön tulee kyllä virta (keltainen valo), mutta kuvasta ei tietoakaan? En muuten tätä olisi ostanutkaan, mutta kun on niin siisti kaikin puolin ja vähän käytetyn näköinen. Vaatisiko näyttö tietynlaisen näytönohjaimen tai oman ajurinsa? Ja minähän en vie sitä enää takaisin (painaa ihan helvetisti), vaikka kyseessä onkin 'jos ei toimi, niin rahat takaisin'- kauppa.
Näyttö Digital VRC20-HA
2
209
Vastaukset
Tarkempi tutkiskelu osoitti, että monitorin liitinjohdon päässä oli yksi piikki katkennut. Vaihdoin johdon ehjään ja nyt pelittää. Monet varmaan miettii, että paljonko maksoin tästä monitorista. Voinhan mä sen paljastaa. 5 Euroa.
Ja kuvan laatu on todella hyvä ikäisekseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 123169
- 181801
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit191662En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321555- 731553
- 231511
- 281360
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91334Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111284Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui341262