Jussipaita/-body vauvalle?

BioLuvilin mainoksessa vauvalla yllä trikoinen jussipaita..onko kukaan mähnyt missään?
41685
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Olin jo googlella seikkailut ja etsinyt trikoista jussipaitaa pitkän tovin tuloksetta ja nopeeta laitoin kysymyksen tänne kun tuo pikkuhäjy huuteli jo sapuskansa perään...
    Onko se kamalaa jos sama kysymys on kahdessa ketjussa, varsinkin kun otsikosta jo näkee mitä kysytään, ei sitä ole pakko lukea jos ei kiinnosta!

    Äänestä

Kurikassa myy sellainen yritys kuin Häjymukula. En tiedä onko trikoisia, mutta soita ja kysy... Yhteystiedot löytyvät googlella

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tahtoo kirjoitti:

BioLuvilin mainoksessa vauvalla yllä trikoinen jussipaita..onko kukaan mähnyt missään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu