METAL GEAR SOLID

Seuraavanlainen ongelma:Sniper Wolf on liittynyt ilmavoimiin ja pitäis vaihtaa levy nro 2.No,vaidoin levyn,kansi kiinni mutta,mitään ei tapahdu.Eikä ruutuun tule mitään ohjeita.Missä vika,pelissä,koneessa vai käyttäjässä?
1238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laita levy 2 koneeseen ja sulje kansi ja paina starttia. jos ei toimi peli on hajalla...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


judas kirjoitti:

Seuraavanlainen ongelma:Sniper Wolf on liittynyt ilmavoimiin ja pitäis vaihtaa levy nro 2.No,vaidoin levyn,kansi kiinni mutta,mitään ei tapahdu.Eikä ruutuun tule mitään ohjeita.Missä vika,pelissä,koneessa vai käyttäjässä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu