Niin tosiaankin,olisiko tarvetta uudelle keskustelu palstalle, jotta noille piikkisiä ajeleville "motoristeille" löytyisi ihan oma paikka homo/vittuilu jutuille. Nehän tietysti kuuluvat etenkin poikalapsilla kasvamiseen. Vaikka ei se taida palstojen määrästä olla kinni, tänne ne korppusahoilla ajelevat "asiantuntjat" kuitenkin tulevat. Kaipa heistäkin jokunen kehittyy isona motoristiksi.
Uusi palsta
Uncel Ben
2258
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
saatanan läskinaama partajeesus! ennen luulin, että harrikkamiehet on kunnollisia heppuja, mutta sekin on todistettu vääräksi! turha sinun on tänne tulla uhoomaan tyyliin:"mulla on harrikka, mä olen maailman kovin jätkä ja saan kaikki naiset." varmaan nytkin olet jossain teinipornosivuilla runkkaamassa ku ruudulla näkyy yks tissi.
taisin sohasta arkaan kohtaan. Ei ollut tarkoitus loukata sinua noin verisesti. Hyviä ajokilometrejä sinullekin piikkiselläsi. En muuten oo kova jätkä ja minulle riittää yksi nainen. Kaikkiin ei oo mahdollisuutta, eikä kiinnostusta.