Moi!! Olisko kellään uutta Novita lehteä jossa on kivoja neule ohjeita? Jos on nii viittiskö joku ihana kirjoittaa mulle huopalapasten ohjeen? Sen ohjeen mihin tulee huopasta ja isoveljeä.
Kiitos!
Kiitos!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
http://www.novita.fi/ohjeet/asusteet/novita_huopanen_lapaset.html
Ellet malta ostaa lehteä niin kannattaa varmasti käydä lukemassa se vaikkapa kirjaston lehtituvassa, monista kirjastoista löytyy kopiokone.
Vai ajattelitko tosissasi että joku lehden ostanut vaivautuisi kirjoittamaan koko ohjeen sinulle ihan ajankulukseen?
Samaa mietin minäkin, että kyllä ihmiset viitsivät muita käyttää hyväksi.
Itse saan nettisivujeni kautta mitä ihmeellisempiä yhteydenottoja. Kun käytän omaa aikaani usein esim. tunnin. Niin en saa lähettäjiltä edes kiitoksen sanaa siitä, että ovat saaneet minulta jotain tietoa.
Nyt olen päättänyt, että yhtään hyväksikäyttäjää en enää auta kun eivät osaa edes kiittää avusta.
Ihmeelliseksi on tämä maailma mennyt.
Syy miksi kysyin oli lähestyvä isänpäivä. Ajattelin kutoa isälleni nuo lapaset, mutta töideni takia en ehdi ostamaan kyseista lehteä jota ei myydä edes omassa kotikunnassani vaan lähimmässä kaupungissa jonne on 60km. Halusin kysyä, että jos joku olisi halunnu kirjoittaa ainoastaan aloitus silmukkamäärän ja kuinka monta senttiä olisi ollut langanvaihtoon sillä huopalanka kutistuu! Anteeksi jos olen loukannut teitä kysymyksilläni!
mutta kiitos rakentavasta mielipiteestä!
Ja minä kirjoitan myös ammattihenkilönä terveyteen liittyvissä kysymyksissä vastauksia näillä sivustoilla koska haluan auttaa ihmisiä joille kynnys hakea apua on suuri.
Anteeksi, Anteeksi, Anteeksi
Saat anteeksi kun noin nätisti pyysit.
Itseäni vain joskus ottaa päähän kun
ihmiset eivät kiitä saamastaan avusta.
Olen täysin samaa mieltä.. Joillekin ihmisille se yksi sana; Kiitos, on mahdottomuus....