Yllätin

Veli

Tästä on jo monta kun minua nuorempi siskoni asui väliaikaisesti luonani opiskelujensa takia.
Itse olin normaalisti töissä 7-16.00 tuohon aikaan, mutta sinä päivänä tulin kesken päivän kipeäksi ja lähdin kotiin normaalia aikaisemmin, ehkä noin puolenpäivän aikaan.
Siskoni opiskeli paikkakunnan korkeakoulussa ja piti olla siis poissa.
No menin kotiin normaalisti ja heti oven avattua huomasin että sisko on kotona, musiikki pauhasi kovalla hänen huoneestaan.
No riisuin päälivaatteet pois ja menin peremmälle kotiini tervehteäkseni siskoani mutta huomasin oven olevan lukossa, no menin työpöydän ääreen lepäämään ja rauhoittelemaan kipeää vatsaani.
Aikani siinä oltuani, niin musiikki taukosi kappaleiden välillä ja kiinnitin huomiota kummalliseen nitinään siskoni huoneesta.
Minuun iski piru päähän että mitä ihmettä siellä tapahtuu, onko siellä mieskin..
Siskoni huoneen oven yläpuolella oli pieni ikkuna josta saattoi nähdä..
No minä otin tuolin ja katsoin että mitä siellä tapahtuu, minulta meinasi tippua silmät päästä kun näin mitä siskoni touhusi siellä.
Siskoni oli ilkosen alasti sängyssä ison tyynyn päällä hajareisin niin että kädet oli tyynyn alla ja se nai sitä edes takas niin että sänky vaan natisi.. katsoin jonkin aikaan silmät pyörällä päässä että huh huh kunnes häneltä alkoi näemmä tulla, hengitys muuttui huohotukseksi ja pano liikkeet aivan holtittomiksi, peppu pyöri ja liikkui edes takaisin villisti.
Laskeuduin alas ja menin eteiseen mukamas just kotiin tulleena huutelemaan että moi, siskoni vastasi kovalla äänellä moihhhh ja tuli pyyhe päällä vastaan eteiseen, en todellakaan meinannut pystyä pitämään pokkaa, asiasta ei ole sen koommin puhuttu ja enkä kyllä kehtaisikaan.

12

53309

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • onanoimasta

      Vähän samalla tapaa sain systerin kiinni. Sen jälkeen runkatessani, hän oli aina mielessäni ja lopulta asensin sellaisen pienen kynäkameran piiloon siskon hyllyyn. Siitä sain ihan suoraan hänen koko sänkynsä ruudulle viereiseen huoneeseen.

      Heti kun kuulin epäilyttäviä ääniä. Laitoin kameran päälle. Hän oli todella seksihullu. Kerrankin siskolikalla oli iso dildo pillussaan ja toinen pienempi pyllyssään.

      Kyllä spermani on monet kerrat lentänyt häntä seuratessani. Olen saanut hänet ruudulleni myös yhden tutun pojan kanssa, kun nussivat edessäni ja myös kun hän rakasteli serkutyttömme kanssa.

      • utelias

        kynäkameroita oikein saa,niin vois tirkistellä.


      • kalliita
        utelias kirjoitti:

        kynäkameroita oikein saa,niin vois tirkistellä.

        Hyvälaatuisia kynäkameroita saa tilattua ainakin pääkaupunkiseudun fotoliikkeisiin (ainakin Sörkän Digi&Foto), mutta niiden hinnat ovat todella kovia, 300e ei tahdo riittää jos laadukkaan haluaa.


    • Siskoton

      Elämä on kurjaa kun ei oo pikkusiskoa jonka seksitouhuja voisi vakoilla. Mistähän saisin siskon minäkin? Oon kateellinen.

    • pienienkeli1

      Mua todella ällöttäis tietää et mun oma veli näkis mut sänkyhommis, yksin tai jonkun miehen kaa! Hyi vittu!! Se on eri asia jos oma kundikaveri näkee mut tyydyttämäs itteeni, mut ei OMA VELI!!!!

      • en[ni]e

        hyi vittu! ai että vaikka veli ei sais nähä sua hommailees, niin jätkäkaveiko sit sais?
        eix se nyt oo aika provoo?
        et "kato kulta hei,.." ja sit rupeet tekeen. hyi saatana. hyi vittu!

        saatanan perverssi!


      • pienienkeli1
        en[ni]e kirjoitti:

        hyi vittu! ai että vaikka veli ei sais nähä sua hommailees, niin jätkäkaveiko sit sais?
        eix se nyt oo aika provoo?
        et "kato kulta hei,.." ja sit rupeet tekeen. hyi saatana. hyi vittu!

        saatanan perverssi!

        Mun mielestä siinä ei oo mitään outoo et jätkäkamu näkee, koska hommailen muutenkin sen kaa ja se näkee ku mä nautin. Toisin ku et oma veli näkis ja se nauttis siitä niin ei vittu!


      • on sit
        pienienkeli1 kirjoitti:

        Mun mielestä siinä ei oo mitään outoo et jätkäkamu näkee, koska hommailen muutenkin sen kaa ja se näkee ku mä nautin. Toisin ku et oma veli näkis ja se nauttis siitä niin ei vittu!

        ihan eri jos on tekees jätkänsä kaa jotakin, niin silloon. mutta jos ihan ittenäs vain tyydytät, niin että se jätkä mollais siinä vieressä... ei kiitos!


      • pienienkeli1
        on sit kirjoitti:

        ihan eri jos on tekees jätkänsä kaa jotakin, niin silloon. mutta jos ihan ittenäs vain tyydytät, niin että se jätkä mollais siinä vieressä... ei kiitos!

        Sitähän mä tarkoitin et samalla ku tehään kaikkee muutakin.


      • sitten
        pienienkeli1 kirjoitti:

        Sitähän mä tarkoitin et samalla ku tehään kaikkee muutakin.

        siinä samalla tyydytät itteäsi ? jo on maailmankirjat sekaisin...


    • vaari.Hämeestä

      Oma poikani oli 12v kun tuli koulusta kotiin ns toisen porstuan kautta huoneesensa . itse kuuntelin kuulokeilla radioo .kun tajusin jotta joku tuli kotiin.Menin katsoon pojanhuoneeseen, istui Baarijakkaralla ja veti käteen. Sanoin Sori jatka vain,nauti kunnolla . känsin selkäni ja menin jatkaan kuuntelemisiani. Niin poikanikin jatkoi. Eikä meidän välit siitä muutuneet. Eikä siitä enempiä juteltu.

    • Anonyymi

      vaari.Hämeestä
      Sehän on luonnollista, niinhän mekin aikanaan nautittiin. Minäkin aloitin 12-vuotiaana! Nyt kun vaimo ei enää halua (ollaan yli 70v) niin runkkailen silloin tällöin,,joskus puhelimessakin jonkun naisen kanssa :D

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on totta mikä ei?

      Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?
      Kuhmo
      25
      1798
    2. Lopetetaanko tämä

      Juttu ja mennään eteenpäin? Pystytkö?
      Ikävä
      125
      811
    3. Just saying

      Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.
      Ikävä
      114
      603
    4. Voisin antaa sulle nyt

      Halin❤️
      Ikävä
      53
      565
    5. Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa

      Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv
      Kotimaiset julkkisjuorut
      89
      531
    6. Tosi kiva on

      Joo. Mitä olisit menettänyt jos olisit paljastanut itsesi?
      Ikävä
      65
      521
    7. Jos selviäisi että kaivattusi

      Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan
      Ikävä
      86
      520
    8. Tehdään yhdessä itsestämme

      Parhaat versiot❤️ Se vaatii molemmilta hyvää itsetuntoa!
      Ikävä
      40
      500
    9. Päivän aivopieru Trumpilta

      Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko
      Maailman menoa
      59
      485
    10. Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?

      Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas
      Tanssii tähtien kanssa
      26
      474
    11. Jokin ei täsmää

      Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi
      Ikävä
      267
      460
    12. Toivotko vielä viestiä

      Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.
      Ikävä
      34
      443
    13. Janpen Thai lopettanut, miksiköhän

      Hyvää apetta teki.
      Suomussalmi
      8
      436
    14. Kuka kaipaa T m?

      Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota
      Ikävä
      31
      415
    15. Vaikea on tämän

      Jälkeen suhtautua sinuun ilman ettei muista kirjoituksiasi.
      Ikävä
      58
      412
    16. Miksi jotku naiset on niin tyhmiä

      Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä
      Ikävä
      50
      405
    17. Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?

      Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v
      Tanssii tähtien kanssa
      9
      389
    18. Jätä jo se puolisosi, mun kanssa kilpa-asetelma on tuhoisa.

      Eikä hän tule sitä voittamaan. Myöskään missään vanhassa ei kannata roikkua, koska ei uskalla kohdata muutosta, hyvät as
      Ikävä
      27
      386
    19. Kerro muuten miksi

      Estit somessa?
      Ikävä
      39
      386
    20. Pystyttäiskö me vakaaseen

      Suhteeseen? Ettei se käy molemmille liian kuormittavaksi ja plussia on vähemmän kuin miinuksia.
      Ikävä
      36
      375
    Aihe