Kämmenmikrot?

Onko kokemuksia PDA-laitteista sekä niiden käytettävyydestä tänä päivänä? Kommentteja ja miinuksia/plussia? Linkkejä vertailuihin?
2273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla on ollut Palmin Tungsten E nyt pari vuotta, sitä ennen ole neljä-viisi vuotta Palm III.

Kai aika paljon kertoo se, että ostin heti uuden kun vanha hajosi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lissu kirjoitti:

Onko kokemuksia PDA-laitteista sekä niiden käytettävyydestä tänä päivänä? Kommentteja ja miinuksia/plussia? Linkkejä vertailuihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu