Harry Potter päätti mennä saunaan saunomaan. Siellä häntä rupesi panettamaan ihan vitusti. Nokkelana poikana Harry runkkasi lauteiden väliin.
Harry Potter saunassa
2
3775
Vastaukset
- OhjelmapäällikköPonnonen
käsikirjoittajaksi!!! Ota heti sinne yhteyttä!!
- Jaakko-Poika
Edellisessa osassa opimme, etta Hartsu on runkkausmaen miehia. No eipa yhta kahdennatta eli ralli jatkuu:
Sit kun Hara meni riparille ja taas niitten samojen nappuloiden kanssa tietty. No vitut se mitaan taikoa osasi. Koulussakin meininki kuin Neuvostoliitossa ennen perestroikkaa. Mut ei hatia mitia; Haba kato meni saunaan ropsauttamaan (kunhan oli ensin huolella tsekannu - ettei talonmies tai mita lie huoltoyhtioita nykyaan kaikki lahiot taynna - )niin ni sita piti sanomani, notta se Harri oli kato nahny videolta Roman Polanskin version Hannusta ja Kertusta ja 'perkelettos!' kylla se saatana haraskin vastaan ennenkuin se yks joulupukin nakonen jamppa yritti simputtaa sita. Ei saatana! Eihan se kay!
No, 'anyhow', sano Andi Mak Koi, ja sit sehan se olikin se homma, etta siita taikasauvasta senverran, etta sen eka osan saunareissun jalkeen Haba oli senverta himoisempi, etta jorma seisoi jo pukuhuoneessa. Muttei sen valia, koska Hara otti aitokiukaan viekusta hiilihangon (samantyyppinen milla Nykaskaa ojennettiin) ja Potteri kato pianessa mielessaan tuumas, notta joskohan kyseinen valurautanen luomus oliskin sen personaali sauva.
Ei saatana. Tietaahan sen miten siina kavi; Hartsi tuikkas himoissaan hehkuvan hangon tuulensuojaan ja tutkijalautakuntaa tarvittiin. Lopulta koko tempauksesta ei jaany kun hyva tarina ihokirurkien pikkujouluihin. Mut on se Habatsu vittu ihmemies sittenkin; taikoi itselleen puun takaa hyvan mielen, etta muka sittenkin takaloosteri karaistui just sen verran, etta kun ens kerralla ottaa yhteen "Sen-Kenen-Nimea-Ei-Tule-Mainita" kanssa, niin on uhonnut laittavansa samaan selliin Siltavuoren Jammun kanssa.
Ei tule kesaa. Muuta en sano. Se poika on yhta paljon taikuri, kun Andy McCoy on mustalainen.
Kaikenlaisia...
toivoo: JP
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 854618
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺884454Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433799Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli173742Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle403007Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102874En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä212731IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm392213Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581778Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli1221356