eli voisiko joku auttaa ja kertoa, miksi en voi hyökätä? kun painan jotain toista henkilöä niin siihen tulee vain walk, follow ja trade. ainoastaan tietokoneen ohjaamien hahmojen kuten hämähäkkien ja rottien kohdalle tulee attack. mistä tämä johtuu? miksen voi hyökätä? :S
Apua? Miksen voi hyökätä?
Nerith
11752
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Menes Wilduun...Siellä voit hyäkatä...
Wilduun? anteeksi, olen vasta aloittelija :D mutta mikä on wildu?
oot ihan nobo joku 20- 30 lvl ma oon 120 lvl
kysytty vitun lollage
lol
Voi olla että olenkin n00b, entä sitten? kaikki meistä aloittavat joskus. ja anteeksi että edes yritin kysyä jotain. olisi kai pitänyt tajuta ettei täältä löydy ketään joka haluaisi auttaa eikä todeta vain lol, n00b. se ei paljoa helpota.
Et voi hyökätä muihin, kunnes olet pohjoisessa niin paljon, että runescape ilmoittaa, että voit hyökätä muihin.
Kiitoksia :) pitääpä koittaa matkustaa :)
lue ohjeet, jos ei tiedä mitään koko pelistä ei varmastikaan pääse pitkälle
et voi hyökätä pelaajiin voit hyökätä vain compuuttereihin eli vastustaja objetcteihin
mutta pelaajia vastaan ei voi tapella kuin wildernessissä!!!
syöppä siitä toljo
t: yks 39 levelinen
voi että täällä on peeloja! siis jos osaat englantia niin lue sieltä jostain manuaalista ne jutut,Siis en tarkottanut sinua joka tän kysymyksen esitti vaan nuo henkilöt jotka,sanovat lol NooB ja sen sellaista,eivätkä viitsi asiallisesti esittää kysymystä,Runescape olisi muuten hyvä peli ,mutta ainut huono asia(siis suurin miinus) siinä on penikat 3-6 luokkalaiset joilla on aivojen tilalla sahanpurua ja,jotka jauhavat paskaa kokoajan!,siinä on tärkein syy miksi monet haukkuvat runescapea.