Luku 1
.................................................
Pilpo Keppulilla oli suuri ja huono salaisuus. Se oli hölmöjen valtasormus. Se oli korvaamaton. Se sai kaikki järjiltään.
Kandalg oli saapunut Pilpon kotiovelle. Pilpo oli silloin lukemassa pornolehteä. "Mene pois,minä luen!" Pilpo huusi vihaisesti. "Täällä Kandalg!" Kandalg vastasi. Pilpo avasi oven. "Terve" Pilpo sanoi ja otti ryypyn kossua. He menivät peremmälle. Pilpo päästi ilmaan pierun,joka haisi kunnolla. Pilpo otti varastosta tupakan ja antoi sen Kandalgille. Sitten hän tarjosi tulta. Hetken päästä Kandalg päästi sauhut ilmaan. Istahti Pilpon pierutyynylle ja kuului kauhea rujaus ilman hajuja. Kandalg huomasi pornolehden ja alkoi lukea sitä. Siitä oli leikattu useita kuvia pois. Pilpohan otti talteen kaikki siisteimmät kuvat. "Pistä se pois,ääliö" Pilpo sanoi vihaisesti Kandalgille. Kandalg heitti lehden seinään. "Et olis tehnyT tuota!" Pilpo huusi. He siirtyivät keittiönpöydän ääreen istumaan. "Tietääkö Floda että lähdet pois?" Kandalg kysyi. "Tietää" Pilpo vastasi. "Tuletko 300-vuotisjuhlilleni?" Pilpo kysyi. "Tulen" Kandalg vastasi. Sitten telkkarista alkoi pyöriän "Royal tenenbaums". "Minä tästä lähdenkin" Kandalg sanoi ja lähti pois. Hän lähti paskakärryillään.
Floda oli kävelyllä. Sitten Kandalgin kärryt tulivat vastaan. Floda hyppäsi kyytiin. "Terrrve kaveri!" Floda huusi. Heidän ympärilleen alkoi keräytyä nuoria huoria. "Pieruja,Kandalg!" Huorat huusivat. Floda otti natsilipun esiin. He alkoivat pieräskellä hirveitä pieruja. Floda röhtäytti itseään ja pieraisi. "Nyt minun pitää mennä" Floda sanoi ja lähti näyttäen keskaria.
Luku 2
.................................................
Sami istui baarin paskahuussissa. Kapakan puolelta kuului voihkintaa ja valitusta. "Taas ne saatanan pervot taas tappelee" Sami kuistasi. "Olkaa vittu hiljaa siellä!" Sami huusi. Baarimikko joka oli kännissä,avasi huussin oven missä Sami oli ja käski kaikki katsomaan. Kaikki alkoivat nauraa. "Vittu,laittakaa se ovi kiinni!" Sami huusi. Joukossa ollut voimamies repäisi huussin oven irti ja nosti Samin pois pöntöltä. Hän laski Samin pöydälle paskomaan. Sitten voimamies löi Samia ja Sami lensi seinää päin. Kaikki tuijottivat Samin persettä. Voimamies työnsi sormeansa Samin perseeseen. Sami alkoi kiihottua. "Katsokaas homoa!" Voimamies huusi. "Aaahh!,oooohhhh!" Sami voihki. Silloin Floda saapui baariin. Hän meni haistamaan Samin persettä joka haisi paskalta. Floda pyyhki kädellään Samin perseen.
Mitä piditte?
Loru Törnäisten Herrasta:Dorkien ritarit
tlank
2
486
Vastaukset
- Nagi
Aivan...aivan.... voi ei, tämä on niin mahtava, etten keksi enää sanoja.........
- wolfy_91
oikeita paskafantasioita teillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.663102Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91831- 1111714
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241229- 1251009
- 93943
- 60934
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67926- 84839
Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6835